Wycena komputera

Witam. Chciałbym poprosić o wycenę mojego komputera. Dane techniczne mam w podpisie. Z góry dziękuję.

2zł?

Usatysfakcjonowany ? człowieku wejdź na allegro i sobie policz :x

Najwyżej 40-50zł

20-40zł

Zależy jaka i ile MHz, jeżeli masz model np. GoodRam 1GB 800MHz + GoodRam 512 800MHz to dostałybyś z 50-60zł

Czyli razem wychodzi około: 110 zł :smiley:

Więc, lepiej zostaw ten “sprzęt” i zrób sobie z niego, jakiś awaryjny komputer…

Obudowę, zasilacz też chcesz sprzedać?

przemek1234 , jeśli razem z systemem to coś koło 250-250 zeta, jak sam komp to coś koło 120 zeta ^^

NIe no ludzie bez przesady ten sprzęt nie może być taki tani jeśli Vista w ogóle na nim działa. Ja bym myslal że conajmniej 750zł by było.

750 zł :x niby za co.

Za 1000 zł już złoży komputer duuużo wydajniejszy

Lamborghini17 , Vista może chodzić, ale zalezy jak chodzi… Kumpel odpalił Vistę na 256 ramu i co komp jest warty 700 zł? Nie!

Wymagania Visty to: procesor 800MHz, pamięć 512MB, karta graficzna 64MB pamięci (do aero potrzebne WDDM), więc teoretycznie Pentium III by to pociągnął :stuck_out_tongue: Ten komp nie jest więcej wart niż 120zł nie opłaca się go sprzedawać…

chłopie… 120 zł to prawie sam RAM…

przemek1234 , a płyta główna? dysk? zasilacz?

=D> bardzo ciekawe, wiesz… nowy RAM 1GB 800MHz kosztuje około 50zł a RAM 512 około 20zł a to RAM używany więc cena niska… Po za tym nie wiemy czy kolega ma 800MHz…

To ram opchnij jakiemuś kledze który się nie zna to da Ci za to sporo. Zasilacz sobie zostaw bo one się często psują więc może się przydać. Z procesorem i płytą główną też nic nie zrobisz więć chyba tylko te ramy.

ależ ty bzdury gadasz! !!

sprzedaj cały zestaw, aj podobny jak twój(lepszy procek mniej ramu) sprzedałem za 380z, sprzedałem go jakiemuś panu z gazecie :slight_smile:

Płyta główna: EPoX EP-8KDA7I

Dysk: Device Name: WDC WD800BB-00JHC0 ATA Device

Jak sprawdzić zasilacz bez rozmontowywania.

Edit:

PS. Czy przy można legalnie szprzedać go razem z systemem (wersja OEM)?

przemek1234 , jeśli system był do tej konfiguracji to można, jesli nie to nie mżna :stuck_out_tongue:

Użyj programu PC Wizard 2008 lub Everest. A zwykle to jest i tak naklejka na nim gdzie jest napisane ile wató i jaki. Wystarczy zdjąć obudowę.

Lamborghini17 , ale kolega się pytał jak to zrobić bez orzmontowywania komputera :x

Może pisac na naklejce na wiatraczku, sprawdź jak nie to trzeba będzie rozkrecić lub zobaczyć w dokumentacji kompa.

No chyba też podałem tyen spsób z programami do diagnostyki kompa.

Lamborghini17 , ale później mówiłeś, że rozkręcić kompa :x

No tam było że "użyj programu … Jest też to a zasilaczu napisane. Więc chyb łatwo rozpoznać że były to dwie opcje.

Raczej w żadnym programie nie będzie pisać jaki zasilacz [-X

Co za problem rozkręcić bude.