Wycena komputera

Proszę o wycenę kompa,parametry jakie posiada komputer to procesor AMD Phenom 2 x4 955,płyta główna MSI GF615M-P33,pamięć RAM DDR3 2gb Goodram,zasilacz Modecom Feel 3 500W,grafika ATi Radeon HD2600XT 256MB DDR3,nagrywarką w bardzo dobrym stanie i prawie nową budową IBOX.

Ile jest on wart?

dodam że nie posiada gwarancji choć ma 1.5 roku i nie ma dysku.

200zł.

Ta 200zł słuchaj się jego…

Jak ponad 300 zł kosztuje ten procesor + płyta główna 100 zł + RAM 40 zł + Grafa 40 zł + Nagrywarka 60 zł + obudowa 60 zł = Możesz za niego dać ± 450 - 500 zł

taa 200zł za taki komputer hehe.

Wiadomo, ze sprzedaz na czesci jest bardziej oplacalna. W tym zestawie dobry jest tylko procesor, reszta to byle co. Tak naprawde ciezko bedzie sprzedac cos takiego. Szczegolnie karta graficzna jest do bani no i zasilacz. Te dwa komponenty sa tak slabe, ze nawet powinienes zaplacic innym, by nie kupowali tego od Ciebie. Moja rada - sprzedawaj na czesci. bo w zestawie to sie gorzej prezentuje.

No na części coś można dostać. W zestawie to raczej możesz oddać komuś, to się ucieszy, ewentualnie sprzedać za symboliczną stówę.

Jak ja za 250 zł sprzedałem Athlona 64 X2 5200+ 2gb ram ddr2 80gb HDD DVD i to na starym chipsecie karta zintegrowana :stuck_out_tongue: Poszedł na allegro w 2 dni. Więc myślę że spokojnie za 450zł ktoś go kupi.

wszystko zależy od klienta,na allegro go nie będę wystawiał bo nie chce go wysyłać.Zasilacz to zostawię sobie do komputera starego a grafikę wystawie osobno za grosze i tyle chyba