Wycena mojego hardware

Witam :slight_smile: Chciałbym abyście wycenili podzespoły mojego komputera lub całość ponieważ wkrótce chciałbym zamienić mojego blaszaka na nowszego :wink:

Oto mój hardware:

Procesor: Intel Pentium 4 (S478) 3.0 GHz HT (FSB 800) BOX (Prescott)

Karta graficzna: GeForceFX 5600 Gainward FX Ultra/780 256MB TV-out /

DVI (128-bit)

Pamięć: 3x 256 MB DDRAM KINGMAX 400MHz

Płyta główna: Asus P4P800-E Intel 865PE Deluxe

Dysk twardy: Maxtor DiamondMax 10 120 GB (ATA/133, 8MB) 6B120P0

Z góry dziękuje, Tony :wink:

hmmm tak do 1200 - 1400 zł gdzieś tak :? dokładnie nie umiem powiedzieć

BTW

masz bardzo dobry komputer. chyba masz przepełnienie pieniędzy że chcesz wymienić na jeszcze lepszy :shock: :wink:

Hmmm Ze 2000 tysiące możesz nawet dostać… zależy czy podkręcane były komponenty, no i czy jest jeszcze gwarancja.

Komputer ma rok a komponenty nie były podkręcane i jest wciąż na gwarancji… :slight_smile: Dzięki wam. Co do zmiany hardware to zastanawiam się nad nową kartą graficzną ponieważ ta nie osiąga zbyt dużych sukcesów lecz nie narzekam :wink:

PS: Jaką kartę doradzalibyście na AGP do ok. 1000 zł ?

GF 6600GT za jakieś 750-800 zeta.

Jeśli jeszcze na gwarancji to nawet mógłbyś się pokusić o szukanie kupca za 2500 zeta za całosc.

Dzięki wam bardzo… Będe musiał poszukać kupca na moją obecną kartę grafiki ale to dopiero za 2 tygodnie :wink:

Pozdrowienia, Tony :slight_smile:

Jeśli masz jeszcze stówkę na zbyciu to dokup jeszcze jedną kość pamięci (kingmaxy kosztują nawet trochę mniej), bo jeśli mnie pamięć nie myli dwukanałowa pamięć ram (dual channel) wymaga parzystej liczby kości. :smiley:

Jak będe miał $ to napewno zakupie :wink: Nom, moja płyta główna wykorzystuje Duall DDR :slight_smile: