Wycena mojego kompa oraz jego ocena

Witam !

Chciałbym żebyście wycenili mojego kompa. Proszę nie pisać takich rzeczy jak " poszukaj sobie na allegro" itp.

PROCESOR: Intel Pentium 4 2.8 GHZ

KARTA GRAFICZNA: ATI Radeon X600 256 MB

RAM: 1 GB GOODRAM

KARTA DŹWIĘKOWA: zintegrowana

DYSK TWARDY: 40 GB :stuck_out_tongue: Seagate

PŁYTA GŁÓWNA: Dell OptiPlex GX280

ZASILACZ: Dell 300W

SYSTEM OPERACYJNY: Windows XP Professional

MONITOR: Philips 17` LCD

GŁOŚNIKI: Logitech S500

P.S Komp był nowy kupiłem go w kwietniu 2006 r.

I po co ankieta.JNJN

Chodzi o subiektywną ocenę tego kompa oraz o jego wycenę.

OTy-kosmos,albo piszcie konkretnie,abo w ogóle.JNJN

kolega, który założył topic też niech pisze konkretnie, a nie, że allegro odpada ;/ nie chce się poklikać, tylko na gotowe ;/

1300-1500 zł

1300-1500 zł

to chyba za sam monitor i głośniki :o

stary, ale obleci, chodz wole amd

syf

obleci :wink:

obleci, powiedzmy :slight_smile:

Mam do chwili obecnej takowy dysk, i sobie chwale :slight_smile:

syf

syf

reszta obleci

Generalnie, to mogles miec oniebo lepszy komp, oparty na A64 ;\ Ale jak wiadomo powszechnie, cyferki robia swoje, sporo czesci syfskich jak dla mnie, niczym z hipermarketowego składaka :wink: niewposminajac o wydajnosci! Stary proc, stary i maly dysk, takich brakow nienadrobisz 1gb kostka ramu na badziewnym mobo :slight_smile:

z 1300zl moze i bym sie skusil, ale za 1800zl, masz juz maszynke z dwoma jajami pod blachą, i gf7 :slight_smile:

O przepraszam ten komp był kupiony w firmowy sklepie della w niemczech. I wyparaszam sobie żebyś go nazywał składakiem z hipermarketu . Poprostu niektóry części wymieniłem jak np. karta graficzna :evil: :evil:

To niezła zamiana z tą kartą graf. :wink:

Wcześniej pewnie jakiś FX siedział.

Wcześniej była zintegrowana :stuck_out_tongue:

Firmowy nie znaczy lepszy… A to że firmowy sklep zażyczył sobie sporo kasy a ludzie patrzą na Markę a nie na jakość to potem tak wychodzi. Mam kompa 4 lata i i w miejskim sklepie go złożyłem jedno upgrade i mam wypasik teraz… spytam tak z ciekawości ile za niego wtedy dałeś??

Dałem 1400 zł ( z xp-kiem)

Przepłaciłem ?

Bo mi się wydaje że nie

To nie rozumiem twojego zdziwienia. Tym bardziej tego że wyceniasz sam monitor i głośnik za tą cenę co kupiłeś wszystko :shock:

kolega wigrus napisał 1300-1500zł myślałem że to za caly zestaw. rozumiesz Fernando ?