Wycena mojego komputera

Witam.

Chciałabym sprzedać swój komputer, jednakże nie wiem za ile można by wystawić go gdzieś, jako zestaw (na części umiem sprawdzić sobie, naprawdę), tylko jako całość.

Konfiguracja:

Procesor: DualCore Intel Pentium D 805, 2675 MHz (20 x 134)

Płyta Główna: Gigabyte GA-8VM800M-775

Pamięć: 2 x 512MB DDR RAM

Karta Graficzna: Galaxy GeForce 7600 GS AGP (256 MB)

Dysk Twardy: 200 GB

Karta Muzyczna: Realtek ALC655 @ VIA AC’97; Yamaha DS-XG

Wystaw za 4 stówki na allegro :slight_smile:

Jeśli bez systemu, to maksymalnie 500,- zł.

Przykłady dla porównania:

http://allegro.pl/show_item.php?item=352282332

http://allegro.pl/show_item.php?item=355032530

Dobra, dzięki.

Jakbyście sprzedawali, to sprzedalibyście na części, czy w całości?

Na części, to mogą niektórych nie kupić…

Ja sprzedawał bym na części :slight_smile: sprzedając swojego starego kompa zarobiłem ponad 2 stówy mimo, że był on dużo gorszy od tego Twojego. Najlepiej wystawić każdy przedmiot na licytację…

Sprzedaż na części, to dużo więcej fatygi, ale można odzyskać dużo więcej pieniązków niż przy sprzedaży całości.

I większe prawdopodobieństwo sprzedaży. Szybciej się sprzeda całego kompa niż każda część z osobna.

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 14:27 został dopisany post przez sk91

I większe prawdopodobieństwo sprzedaży. Szybciej się sprzeda całego kompa niż każda część z osobna.

Na pewno nie… Używane, gotowe zestawy prawie, że nie schodzą, lepiej osobno, ja pamięć 512 SDRAM sprzedałem za 9 dych, a procesor Duron 1400 za prawie 7 dych. Zawsze komuś jest coś potrzebne :stuck_out_tongue:

Czyli mam rozumieć, że lepiej mnie wyjdzie, jak sprzedam każdą część z osobna?

Chodzi mi konkretnie o mój przypadek, czy takie części pójdą.

Tak mi się wydaję :slight_smile:

Dobra, ponudzę Was jeszcze. Może ktoś z was nie ma co robić w te czwartkowe, świąteczne popołudnie.

Ile kosztuje każdy z komponentów NOWY, nie jest trudno sprawdzić, natomiast te są używane, rzecz jasna, ale w dobrym stanie. Na niektóre mam gwarancję jeszcze, typu karta graficzna. Za ile byście sprzedali poniektóre komponenty?

allegro.pl poszukaj.