Wycena naprawy aparatu - Nokia Lumia 820

Witam , ostatnio miałem pecha , spadł mi telefon i potrzaskało mi się “szkło” od aparatu… czy jak to nazwać.

 

W taki też sposób nie szło robić zdjęć więc postanowiłem owe szkło wykruszyć do końca - tak jak to widać na poniższym zdjęciu. I myślałem że wszystko będzie okey…

 

 

Niestety - każde zdjęcie jest rozmyte (w minimalnym stopniu ale przeszkadza), a telefon nie łapie ostrości. Czyściłem to szkło co było pod spodem ale to nic nie daje.

 

Czy orientujec się ktoś z Was ile mniej więcej wyniesie naprawa tego aparatu (domniemam że będzie trzeba wymienić cały aparat)? Telefon to Nokia Lumia 820.

 

Dziękuję z góry za odpowiedź :slight_smile:

Ehhh. nic samodzielności, nawet podstawowej…

 

Raczej lenistwo…

 

A na serio to raczej nie jestem na tyle zaawansowany żeby sam grzebać i wymieniać , zwłaszcza że to taki a nie inny telefon …

 

Chyba że się znasz i nie będzie problemu z wymianą?

 

Nie zmienia to faktu że pomogłeś mi…

Wymiana wygląda na prostą - jakiś zatrzask i chyba powierzchnia z taśmą klejącą (nie robiłem tego),

Podejrzewam, że gdy będziesz miał ten element to albo sam wymienisz albo znajdziesz kogoś obeznanego, kto Ci to za grosze wymieni.

Z tego co ja widze to masz rozbite szkiełko w tylnej obudowie które osłania obiektyw kamerki .Nie widzę dokłanie kamerki.Sciągnij sobie z netu   nokia lumia 820 service manual.I zerknij tu    http://magboss.pl/articles.php?cid=476