Wycena PC

Witam, Mam aktualnie problem, chciałbym sprzedać komputer ale nie mam zielonego pojecia ile za niego wziąć ;| Proszę o pomoc.

Typ procesora Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz, taktowanie podkrecone do 3300 MHz (9.5 x 347)

Płyta główna: MS-7514

RAM: Kingston 2 GB ddr-2

Karta graficzna: ATI Radeon HD 4850 (512 MB)

Karta dźwiękowa: Realtek HD Audio output

Dysk fizyczny 500 GB seagate

Napęd dyskow optycznych: LG dvdram

KArta sieciowa: Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet Adapter PCI

obudowa: Cooler czarna, niebieskie diody :wink:

Monitor: 17’ Belinea LCD

Kompa kupilem poltorej roku temu za 2300zł. :slight_smile:

Z góry dziekuje za pomoc.

Nie napisałeś jaki zasilacz. Nie mniej jednak na więcej niż połowę tego co zapłaciłeś bym nie liczył jeśli masz zamiar sprzedać całość. Trochę więcej mógłbyś wyciągnąć jak byś sprzedawał na części.

Komputer warty nawet sporo,kartę graficzną bez problemu sprzedaż za 250 zł,procesor jest też bardzo pożądany bo 4.0 Ghz osiąga się na płytach za 150 zł,więc procesor też warty koło 150-170 zł,dysk warty koło 80-100 ,napęd 50 zł, 2GB RAM DDR2 koło 80-100 zł .

Na pewno chcesz sprzedać? Bo to nie będzie opłacalne, a komputer bardzo przyzwoity, wiele nowych nie ma takich parametrów.

Myślę że z monitorem wart jakieś 1500zł teraz.

Ale kto by chciał teraz kupić 17" LCD? Oferta całego sprzętu ciekawa, ale z tym monitorem bym tego nie kupił nigdy. Lepiej go raczej puścić oddzielnie.

Zasilacz mam BeCool 500W :slight_smile: dzieki za cenne uwagi :slight_smile:

Dodane 11.09.2010 (So) 13:08

Tak chce go sprzedac, poniewaz na studia potrzebuje lapka a nie tego dupnego PCta :slight_smile: