Wycena PC

Witam,

Chciałem prosić o pomoc w wycenie tego zestawu:

Procesor: AMD Athlon 64 5000 2x 2,6GHz

Płyta główna: Gigabyte GA-m52l-S3

RAM: 2x1GB 800MHz DDR II + 512mb 533 MHz DDR II

Grafika: GF 9600GT Zotac 512mb DDR3

Dysk: 160 GB SATA II 8MB/7200obr

Nagrywarka: DVD Samsung 16x multiformat

Czytnik kart pamięci

obudowa ATX 400 Watt

Windows XP Home Edition PL

góra 4 stówy

600 zł weźmiesz spokojnie.

ciekawe kto tyle da:P

A widzisz, ktoś się skusił ;]

Komputer sprzedany za 600 zł

bez komentarza heh

jeśli z windows oryginlany a widać, że tak, to tak wart tej ceny

No nie wiem kto by chciał dopłacać za system bez wsparcia. Taki pół pirat :stuck_out_tongue:

jaki półpirat ? heee ?

Jak używany sprzedasz za 600, nowy: może nawet za 800 (?)

a daj przykład takiego komputera z legalnym systemem za 800zł:)

Po co płacić za coś co już nie jest wspierane ?? Oryginał kupujesz po to by owe wsparcie mieć. Pirata ściągasz z neta i płacisz karę, pół pirat to oryginał bez wsparcia, tylko nalepka :stuck_out_tongue:

@up http://allegro.pl/phenom-4x3-2ghz-4gb-d … 63718.html

bzdury piszesz, jeżeli kupiłeś komputer z windows org to dostałeś komplet (a przynajmniej minimum 3 z 5 elementów potwierdzających org licencji) i chcesz odsprzedać to możesz to zrobić, oddając to co dostałeś czyli nalepkę coa (nalepioną na komputer) nośnik z systemem, książeczkę i np kopię faktury.

nie ma pojęcia pół pirat, ale żeby mieć org zgodny z licencją musisz spełniać 3 z 5 warunków licencjonowanego produktu.

doucz się trochę

No nie wiem, ten pół pirat to tak ogólnie. Tak czy siak nie masz wsparcia, a ty doliczasz 200zł za coś co jest po 50. Nie możesz odsprzedawać systemu z licencją oem, nośnik nic się nie ma do licencji, książeczka tak samo. Kupisz za pare złoty na allegro i wg cb już robi to z systemu oryginał ? Licencja oem jest przypisywana do płyty główej a nie do obudowy …

Sprzedam komuś nośnik, książeczkę i fakturę i sprzedam wg cb cały system chodź nalepkę mam dalej ja, następnym razem pomyśl trochę nim coś napiszesz.

oczywiście, że można odsprzedać ale z komputerem na którym został zainstalowany! chyba, że jest to nieotwarty pakiet…

o jakim wsparciu piszesz ? wg licencji oem wsparcie udziela firma która sprzedała produkt oem.