Wycena radia samochodowego panasonic

Otoz posiadam takie radio Panasonic CQ FX 75 stan bdb. te slady co widac na panelu z lewej to odciski palcow :mrgreen: (jest to model “winda” na kasety, rds, moc 4*40W, wiele opcji posiada ktorych tak naprawde nie poznalem jeszcze, mozliwosc podlaczenia subwoofera i sterowanie nim, gniazdo aux na panelu mozna podlaczyc np. odtwarzacz mp3 przez kabelek maly jack, jest tez zabezpieczenie przed kradzieza w sensie wlaczenia alarmu przy probie jego wyciagniecia :slight_smile: w necie nie bardzo moge znalezc jego parametry…a chce je sprzedac i tez nie wiem za jaka odpowiednia cene…zeby nie stracic na nim bo radyjko gra swietnie… moze Wy orientujecie sie w jego specyfikacji technicznej albo tez cenie bede wdzieczny. Ponizej zdjecia panela bo calego z samochodu nie bede wyciagac :stuck_out_tongue:

pict30071uz.th.jpg

pict30097qf.th.jpg

Oj taki sprzęt na kasety to jedynie może daj go dziadkowi w prezencie , a być może dziadek wyciągnie z kapsy jakieś 50zł , może jakąś 100-we na allegro by za to dali. Kto w tych czasach kupuje radio samochodowe na kasety??

luknij na moją aukcje radia samochodowego ja sprzedaje cena wywoławcza 50 a kup tera 120 więcej na allegro Ci nik nie da.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=90319333

no ale wlasnie radii na kasetki jest na allegro wiecej niz CD ;] tak przy okazji :slight_smile:

tylko miedzy tym moim radiem a Twoim jest zasadnicza roznica… to jest winda a nie tak jak u Ciebie z otworem na kasete w panelu :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 06.03.2006 (Pon) 19:26

BTW zrodlo allegro

CD (1127)

CD/MP3 (1382)

Kasetowe (1225)

a ja szukam radia do samochodu i akurat by mi sie przydalo :slight_smile:

z 40-50 zł nie wiecej