Wycena starego komputera z 2004 roku :P

(Leo19) #1

Witam.

Dzisiaj chciałbym was prosić o wycene mojego starego PC ; D :

Procesor : Athlon XP 2400+ (1 rdzeń) taktowany z 2000 Mhz( chodzi na 2100 Mhz i jest dobrze)

RAM : 1 GB DDR1 oraz 256 MB DDR1

Płyta główna : Epox EP-P4X400D

Karta Graficzna : RADEON 9200 AGP 64 bit 128 MB

Zasilacz : Tracer For Live 400 W (stabilne napięcia oraz nie grzeje się)

Dysk Trardy : Seagate 80GB (ATA)

CD/DVD : 1 stacja CD/DVD oraz / 1 stacja Only DVD

Obudowa : Jest po tak zwanym “Wiejskim tuningu” Ale sprawna i nie przenosi wibracji

Wentylator na tylnej ściance podświetlany niebieski 80 mm

Komputer zadbany, bez kurzu, czyszczony, wymieniane pasty na karcie graficznej oraz procesorze w tym roku, max 42 C w stresie na procesorze :slight_smile:

Ile bym mógł wziąć za taki komputer na targowisku osiedlowym (forum internetowe) ?

(system) #2

przesadzacie trochę, uważam że za 100-200 zł byś spokojnie sprzedał pytanie tylko czy za takie pieniądze się tobie opłaca sprzedać

(Matiko2008) #3

100 zł to za dużo 50 najmniej

(system) #4

Sprawdź ceny na allegro… My ich nie wymyślamy, tylko też tam sprawdzamy.

EP-P4X400D - nie ma przypadkiem s478?

Może by ktoś chciał za darmo z mojego teamu BOINC, ale też nie wiem…

Co do ceny, to ja bym nawet 50zł nie dał, niestety.

@szczepaniak5315 za 200zł to już coś z Exxx można kupić.

(slawex1983) #5

Słuchaj. Może ja bym go wziął za 50 zł. Możesz podesłać zdjęcia obudowy oraz wnętrza (przeraża mnie ten wiejski tuning, a nie chciałbym ładować drugie tyle w obudowę).

(Scorpions.B) #6

Jak nikt nie kupi? Sam znam osobę, ktora ostatnio kupiła bardzo podobny komputer, bo był potrzebny w firmie, aby uruchomić jedną niezbędną aplikację.

(Leo19) #7

Ja to chce sprzedać w obrębie mojego miejsca zamieszkania (Piekary Śląskie) na forum miasta mamy dział Targowisko i tam są oferty, ciekawe oferty tam są.

Do ludzi którzy piszą że nic nie wyciągnę… tak kur** nie każdy ma 3k na komputer a taki sprzęcik do internetu komuś może posłużyć :).

Tak myślałem że w granicach 50-100 ale chciałem się upewnić, z tego co widzę to poziom tego forum maleje widząc posty niektórych…

(Leo19) #8

Dobra temat do zamknięcia.

(Agatonster) #9

OTy Kosz - temat zamknięty na prośbę Autora