Wycena starego zestawu komputerowego

Chciałem pozbyć się starego zesawu komputerowego z 2005 roku. W sumie nie wiem po co go trzymam. Podaje narazie nieco ogólne parametry, bo muszę dokładnie sprawdzić modele.

Procesor celeron D 2,53 Ghz

zintegrowana grafika 64mb z akceleratorem graficznym 3D,

płyta główna asrock

1 gb ram ddr1 kingston

zasilacz 350 watt bez nazwy, chińczyk

karta do zgrywania video Win fast 100 xp

napęd dyskietek

nagrywarka cd

nagrywarka dvd

monitor benq 17 cali

klawiatura+mysz

płyta główna posiada złącze agp x8, chyba uszkodzone; posiada 2 sloty na ram do 2 gb. Do tego wszystkie płytki ze sterownikami, nowa bateria do biosu i pasta pod procesorem. Oryginalny win xp home edition

Obudowa- gruba blacha, sporych rozmiarów i wagi

Serdecznie proszę o orientacyjną wycenę. Ile mógłbym dostać średnio? A za ile mógłbym sprzedać maksymalnie? Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to złom.

Myślę że max 150zł włącznie z monitorem, oczywiście o ile wszystko działa i jest używalne.

Też tak sądzę. Więcej jak 150 zł nie dostaniesz.

max 100 zł nie wiem skąd żeście wzięli 150 zł :smiley:

monitor 30 zł , procek 20 zł , ram 20 zł xp jeżeli masz oryginalną płytę , klucz, książeczkę to może dostaniesz 50 zł bez tego jest bezwartościowy chyba że płytę ktoś kupi za 20 zł na sztukę .

CAŁA RESZTA TO ZŁOM.

Sam widzisz, moim zdaniem nie warto sprzedawać. Lepiej zostaw na czarną godzinę, może się kiedyś przydać :stuck_out_tongue:

Ja miałem podobnego złoma to zamiast sprzedawać za 100zł to oddałem dzieciom sąsiadów bo nigdy kompa nie mieli 8)

Ten złom nie jest wart więcej jak 70 zł z monitorem.

monitor lcd, wszystko działa, nie jestem pewny co do złącza agp