Wycena tych telefonów

Witam.

Mam do was pytanie, otóz zamieżam sprzedać swoje telefony lub jak to się mówi dać do skupu do jakiegoś komisu.

Nokia E51 stan oceniam na -5 na ekranie jest dalej folia. Telefon był zakupiony w salonie Play (nie posiada simlocka) był zakupiony w połowie sierpnia więc dalej posiada gwarancje, nie mam do niej jedynie słuchawek (gdzieś się zapodziały)

Samsung U900

Do tego tel mam wszyskie akcesoria dostarczone wraz z pudełkiem, stan oceniam na -4. Telefon posiada smilocka na plusa, dodatkowo był już na gwarancji z powodu samoistnego zepsucia się lampy błyskowej i jednego przycisku.

SE k750i

telefon posiada również smilocka na plusa stan -3 sporo rysek. Wszyskie akcesoria, wgrany soft z w800 i nowe stery do dźwięku. Przez co tel gra jakieś 2.5 głośniej.

Chcę wiedzieć ile mogą mi oferować za te telefony w komisie. Jeśli cena mnie nie zadowoli wystawi się poprostu na allegro

Najlepsza rzecz jaka Ci zaproponuje to zobacz na allegro ceny aukcji gdzie te modele sa licytowane badz kupowane i wyciag sobie srednia, glownie w oparciu o pierwsza strone w danej kategorii.

Tak wiem, tylko że w takich komisach proponują przeważnie mniej. Jeśli nie będzie to tak super mało to OK a idzie mi to na ręke

Dodane 13.12.2009 (N) 13:35

Odświeżam