Wycena zestawu do sprzedania/ Sklejenie czegoś nowszego

Witam,

mój sprzęt ma już 3 lata i chciałbym go zmienić na coś lepszego. Proszę o wycenę tego co chce sprzedać i poradzenie czy z tej kwoty (mniej/więcej) dałoby się coś ogarnąć.

Do sprzedania:

  • Core 2 Duo 3.0GHz/6M/1333mhz + Pentagram Karakorum (nigdy nie kręcony)

  • Asus P5Q PRO

  • 4x1GB A-Data Vitesta DDR2 800+

I ze starego zestawu chcę zachować GeForce’a GTX 460 SE 1GB, dysk Samsunga 320GB F1 SpinPoint oraz zasilacz OCZ ModXStream 500W. Wszystko to do obudowy Antec Three Hundred. Proszę o wycenę i wtedy o opinię czy z tej kwoty ,którą dostałbym dałoby się skleić coś lepszego. Do tego co bym dostał za ten sprzęt jestem w stanie dopłacić 200zł. Jeżeli nic z tej kwoty nie będzie można zrobić to walcie wprost:)

Pozdrawiam

Może z 5 stów ktoś za to da,a i tak będzie ciężko sprzedać bo jest tego od groma.Ogłoszeń jest miliony i nikt tego nie kupuje,musiał byś zrobić promocje :smiley:

Za i3 i5 dwurdzeniowe trzeba dać 500zł…płyta jakaś najsłabsza 250zł-300zł.pamięć 4gb80zł.

Chyba że poszukasz okazji i używanego proca dorwiesz,i jak się nie boisz to używaną płytę,lub nową najtańszą.wtedy się wyrobisz może w budżecie.

Tylko największym problemem będzie to sprzedać. :slight_smile:

Drugie pytanie czy to będzie wydajniejszy sprzęt.

Procesor 200-2200 zł masz E8400 taka cena oscyluje na popularnych forach internetowych

Płyta Główna 150-190 zależnie od kwestii wyposażenia,maskownica,pudełko ,pełne okablowanie możesz się pokusić o 190 zł

Pamięci możesz sprzedać za ~ 150 zł ,ja osobiście proponował bym wymienić obecny procesor na Q6600 (220-290) albo Q 8300( >300 zł) i kręcić .Kolejne 1,5 -2 lata spokoju .

Jednak będę miał trochę więcej kasy aby dołożyć. Ale najpierw muszę sprzedać stary szrot :stuck_out_tongue: