[Wycena] Zestawu Komputerowego Core2Quad Q9300

Ile są mniej więcej warte te części dzisiaj

Procesor Core 2 Quad Q9300 2.50 GHz
Płyta Główna Gigabyte GA-EG45M-DS2H
Pamięci
Kingston KVR667D2N5/1G
Kingston KVR667D2N5K2/2G
Kingston KVR667D2N5/1G
Kingston KVR667D2N5K2/2G
Karta Graficzna Gigabyte Windforce GTS450 1GB
Zasilacz Modecom Feel 400W
Dysk Toshiba DT01ACA050 500GB
Obudowa Noname miejsce na jeden Wentylator z przodu i z tyłu

Prawdopodobnie mniej niż 200, więcej niż 100. Generalnie maszyna do pisania, bardzo stara maszyna. :wink:

to ile byś za nie wziął gdybyś chciał komuś ten sprzęt sprzedać?

200 spokojnie, przecież CSa można tu ogarnąć :grin:

Poniżej stałych 120 FPS, nawet na 60 hertzowym monitorze, grają tylko NOOBY, a nie PRO gamerzy!

Dla mnie to podchodzi pod elektrozłom. Jakbym chciał się pozbyć to wystawił bym w licytacji z tytułem

“Okazja tani komputer biurowy” , tudzież “Okazja tani komputer CSGO” licytacja od 87zł lub kup teraz za
231zł w smarcie i może ktoś kupi.

i jeszcze jakieś hasło typu:
Gwarancja rozruchowa do bramy a potem się nie znamy :smiley:

Kosztuje tyle, za ile ktoś chciałby kupić, tyle tylko, że pewnie wielu chętnych by nie było.
Ale to wcale nie jest zły komputer, oczywiście nie do nowych gier. Niemniej do Internetu, filmów czy pracy z MS Office spokojnie wystarczy, tylko trzeba dołożyć mu dysk SSD (na system).

na oko dwie stówki. wystaw na allegro od złotówki, możesz się przyjemnie zdziwić.

Obowiązkowo z dopiskiem, że komputer nadaje się do zdalnych lekcji :wink:

1 polubienie

DDR2, Sata II, zasilacz modecomu, procesor 13 letni, zapewne nie czyszczony z kurzu
Będzie wolny komputer, dostępność cześci też jest znikoma i te które można kupić do zamiany to używki.

Na dzisiejsze czasy to jest zły komputer ale uciągnie internet czy filmy.
Póki będzie działał to będzie działał a jak się coś zepsuje to de facto jest do fajansu bo nie opłaca się go próbować reperować. Dokładanie ssd nie ma sensu bo za te 100-200 zł więcej znajdzie się pewnie coś lepszego.

Dokładanie ssd 120 czasem się trafią w sklepach w cenie około 120 zł

Patriot Burst 120GB był za nieco ponad 70 zł ostatnio. Naprawdę nic więcej nie trzeba, stary laptop chodzi jak rakieta - jak zawsze po takim zabiegu :slight_smile:

Procesor - 90zł
Płyta - 55zł
Pamięci 1+1G - 20zł
Pamięci 2+2G - 40zł
Karta graficzna - 80zł
Zasilacz - 0zł
Dysk - 10zł
Obudowa - 30zł

Całość 325zł do negocjacji (o ile stan jest idealny)

Cena zależy też od stanu komputera. Jeżeli jest zaniedbany, zszedłbym do 250zł, jeżeli “wyświechtany” 275 a jeżeli tylko są drobne porysowania na obudowie to 300zł

Tak to widzę, ale to jest tylko moje zdanie.

Tu masz porównanie co możesz znaleźć w tym przedziale np.

A to wyżej ma DDR2 i obsługuje SATA II więc raczej nie powinno być na to popytu jeżeli ktoś wie co kupuje.

Licytacja ciągle trwa, bardziej będzie wiadomo ile to jest warte po tym jak się zakończy.

Za tyle już można na Allegro, o ile ceny nie podniesione, dostać i3-2000, różnica duża w wydajności (w grach;P). :slight_smile:

Ja gram w gf now na tablecie w 60 fps na bez przewodowej klawie ,myszcze i mam kałacha

Dzięki wszystkim za pomoc kompa sprzedałem po cenie zbliżonej do proponowanych tutaj