Wycena zestawu komputerowego

Cześć,

Zwracam się do Was z prośbą o wycenę zestawu komputerowego jak poniżej:

Był on składany w 2016 roku także wiadomo, bez ważnych gwarancji.

Komputer:
Płyta główna: MSI B85-G43 GAMING
Procesor: Intel Core i5-4460 @3,2 GHz
Chłodzenie CPU: be quiet! Pure Rock
Pamięć RAM: Crusial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9
Karta graficzna: ASUS STRIX GTX 960 4 GB
Dysk twardy: SSD Crucial MX500 128 GB
Zasilacz: Chieftec CFT-5001-12S 500W
Obudowa: ZALMAN Z1

Od zera do nieskończoności, ale najbardziej prawdopodobny w mojej ocenie przedział to ok 900-1500 zł. Prawdopodobnie, gdybyś to sprzedawał na części, to wyszłoby więcej niż w całości.

1 polubienie

Coś koło 1000zł

Jak policzysz w/g Amazon to w częsciach wyjdzie ci, po przeliczniu kursu z $ na zł, ok. 2500 zł.
Jak to na Allegro? Sprawdź

Krystianku, zamiast durne emoji wstawiać, przejrzyj na Amazonie oferty dotyczace tych cześci, zsumuj ceny i przelicz. Na kompie jest kalkulator, to moze ci sie uda coś pododawać i przemnozyć.

Sprawdzaj po kolei ceny Części dysk SSD 128 GB to gdzieś 80 PLN.Teraz sprawdż po ile jest twoja karta,płyta główna,procesor.Pamięć gdzieś 123 PLN już starszy typ DDR3.Zasilacz używany 120-150 PLN.Procesor używany 100-150.Nowy gdzieś 300 PLN.Weż pod uwagę że te części są już używane.

No i proszę był jeden :clown_face: ale swój do swego ciągnie więc jest już dwóch.

Kupujesz używane komputery na Amazonie? Może znasz kogoś kto kupuje? Kuzynka koleżanki kolegi z roboty? :wink:

Jak na moje max 1000/1200 PLN dostaniesz. Jeśli powiększyć cene chociażby o 300/400 będzie to konkurować z oferty z procesorem np.6th i z gtx 970/1060 3gb.


Na dowód xD

Trochę mnie nakierowaliście. Dzięki!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.