Wycena zestawu

procek : Sempron 2800+

płyta głowna : Gigabyte GA-K8NS

pamięć : 256 mb kingston ddr400 i 512 mb kingston ddr400

Napedy : Nagrywarka CD i stacja dyskietek xD

Dysk : Segate 30 GB

Karta graficzna : Radeon 9250 128mb 64bit

  • obudowa i zasilacz

z góry thx

350zł lub więcej

allegro.pl

ok 400 zł

Zależy dla kogo, ja np nie lubie Readonów i AMD więc bym napewno nie kupił tego kompa :stuck_out_tongue: ale jak by to była jakaś alternatywny intel i Nvidia to bym z 400-450zł dał :stuck_out_tongue:

Tłumaczenie jak z przedszkola :roll:

No co? Ja wole procki intelowskie niż amd nie wiem, wg mnie intel jest bardziej profesjonalną firmą, może przez jakiś okres miał słabe procki, ale teraz jest już dobrze :slight_smile: no ale dobra to nie temat kto co woli.

pozdrawiam

bardziej profesjonalnie przez tyle lat zdzierał kasę z ludzi za nieudane produkty (aż do C2D i Pentium DC) AMD za to aż do czasu gdy wyszedł C2D robił wydajniejsze, chłodniejsze i tańsze procesory…

około 400zł, może sprzedasz drożej, zależy jak obeznanej osobie będziesz to sprzedawał :stuck_out_tongue:

ok. 400zł

może teraz przegrywa amd z C2D ale tylko wyjdzie k10 to już nie widze intela :lol:

Może i tak, ale każdy ma prawo wyboru, i przyznam że przez jakiś czas robił słabe i mało wydajne procesory bo w padł w konstrukcje NetBus, przez że rywalizowali Amd i Intel kto szybciej będzie miał 1.0Ghz, no ale powrócił do architektury starszej, taka jaka miała być zamiast Netbusa i mamy udane procesory… Oczywiście zgadzam się że AMd miał lepsze procki, ale teraz niestety niema. Intel niestety celowo wykorzystuje tylko część potencjału swoich układów, żeby nie powtórzyć tego co Microsoft czyli monopolizmu, teraz niestety trzeba sięz tym pogodzić że historia się lubi się powtarzać, czyli Nvidia też wyszedł z Fx który był słaba i mało wydajną kartą, i przez ten czas ATI był górą, teraz już ATI nie ma, jest AMD który robi GPU słabsze i w większej cenie. tak samo teraz będzie z CPU czyli intel teraz na pewno będzie robił lepsze procki, a Amd będzie niestety zostawał w tyle.

heh to zobaczymy jak wyjdzie Intel Penryn…

nie powiedziałbym że amd robi słabe karty np. X1950PRO jest dobra karta

nowa karta hd 2900xt to prawda według mnie jest kiepska ale 2600 czy 2400 sa już dobre może nie w grach ale w dekodowaniu wideo i wyświetlają lepszy obraz od nvidii

Nawet nie wiesz jak się nazywa stara technologia intela

nazywa się Netburst fonboyu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

łooo hahahaha … Ty wolisz AMD ja wole Intel, proste.

No dobra może trochę się pomyliłem, bo kiedyś gdzieś o tym czytałem i już zapomniałem pełnej nazwy :stuck_out_tongue: … mogłem sprawdzić w google…

Tak tylko że Readony to konkurencja dla GeForce a nie dla Quatro.

dzięki za odpowiedzi

PS : piszczie na temat :smiley: ![-o<