Wyceńcie mi PC

zawsze możesz sprzedać i dorzucić parę złotych do modelu o lepszych parametrach i z obsługą DDR 3 :wink: np p5kc ;p

A taki zasilacz byście polecili FORTRON 450W ATX jest tańszy i Fortrona to chyba najlepsza marka? http://allegro.pl/oryginalny-fortron-45 … 95945.html

Może być, najlepsza nie jest, ale nie jest zaliczany do czarnej listy. Jest średni.

Kurcze to nie wiem jaki by był najlepszy dla mnie

jeśli jest to nowy zasilacz, to warto wziąć (chociaż nie sądzę by był nowy, być może jakiś leżak magazynowy) daja na niego 12 m-cy gwarancji.

jak nie dysponujesz większa ilością gotówki to będzie dobry, ewentualnie aerocool 450 najbardziej się opłaca.

gdybyś miał coś około 200 zł, warto w ocz zs 550 lub xfx core 550 zainwestować (na przyszłość, gdybyś zmienił zestaw na dużó bardziej wymagający).

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące mojego kompa. Gdy oglądam filmy na internecie np. YouTube to po kilku minutach komp mi sie zawiesza i muszę go resetować albo wyskakuje blue screen i się sam resetuje, wiecie od czego to może być? Jeden koleś mi gadał że to może być od pamięci, a może to od zasilacza?

Napięcia proszę na liniach 12/5/3,3V. Następnie odczytaj programem Debugging Tools for Windows pliki dmp. z folderu C:\windows\minidump. Podaj kod błędu. Do tego wykonaj test pamięci programem Memntest.

Ściągnąłem wszystkie aktualizacje i narazie się nie zacieło, MemTest pokazał 0 błedów. Mówiliście wcześniej że to nie ma znaczenie że ta karta HD4850 nie obsługuję DX11, a jednak ma bo teraz wszystkie nowe gry wymagają DX11. Ja mam już 2 (Sniper Elite v2, Ghost recon future soldier) gry co nie chodzą mi na Geforece 8600gt ponieważ obsługuje ona DX10

Fakt - gry te wykorzystują DX11 i wyglądają wówczas nieco lepiej, ale na DX10 też działają. A na Twojej 8600GT nie działają, bo to low-end, na którym te gry raczej nie mają prawa działać.

Już nie przesadzaj… 8600GT nie było wcale taką złą kartą, to raczej mid-end.

Masz rację - ta karta nie jest zła i faktycznie to mid-end. Tym niemniej nie należy wymagać od niej, by odpaliła grę taką, jak Sniper Elite V2. Nawet w minimalnych wymaganiach gry wspomniano o modelu 8800 z obsługą DX 10.0.