Wychodzi mi z gry

witam :mrgreen: mam problem z NFS:MW bo jak włąnczam jakiś wyścig to mi wychodzi z gry. :? i tak samo miałem z Desperados 2 jak wczytywała sie misja to mi wychodziło z gry :? niewiecie czego to moze być przyczyna??

Ja miałem bardzo podobnie z Tocą 3 i jak zrobiłem reinstalke to wszystko chodziło.

przeinstalowałem i działa gra :mrgreen: ale sie coś textury zepsuły :frowning: prawie wszytko jest czerwone :? wiecie jak to naprawic??

Jaką masz kartę graficzną? Stery do niej są zainstalowane?

no ja mam radeona 9500 :mrgreen: mam zainstalowane.a jakbym przinstalowałto by pomogło??

z tymi kartami sa zawsze problemy mialem podobny problem na radku9550 reinstalka sterownikow powinna pomudz

niestety :frowning: przeinsalowałem sterowniki i gre jeszcze raz i nic.a moze ma ktoś jakiegoś linka do lepszych sterowników niż te co mi z kartą przyszły??

Zobacz sterowniki Omega :arrow: Google.pl :arrow: omega drivers

skończ pleść bzdury, tu mowa o innej grafie,

tkmiecikt wątpie, żeby pomogło, ale może zmień rozdzielczość w grach, zmniejsz liczbę szczegółów, widziałem takie przypadki, że to pomagało :wink:

zmieniłem rozdzielczość ale nie pomogło :frowning: ale dzięki za pomoc :smiley: niedwano mi przyszła grafa z allegro to już takiego problemu nie mam :mrgreen: