Wyciąganie flasha z kodu HTML

Witam,

Czy istnieje jakaś funkcja lub klasa, która umożliwia wyciągnięcie z kodu HTML danej strony, kody odpowiedzialnego za wyświetlanie flasha.

Mam tu na myśli

Może ktoś mógłby taką funkcję napisać.

Pozdrawiam

ctrl+u widok źródla strony lub

http://www.adobe.com/devnet/dreamweaver/articles/flash_satay.html

tak ja sobie umiem sam znaleźć

ale chcę, aby w php mi to automatycznie szukało

np wpisuję sobie w formularzu link do danej strony a po wykonaniu się tego skryptu zwraca mi wszystkie kody flasha jakie były na stronie.

preg_match_all(), wystarczy zbudować odpowiedni wzorzec (pattern) w manualu php jest sporo o składni takiego wzorca

właśnie o ten wzorzec mi chodzi, nie moge pojąć tego regexp dlatego proszę was o pomoc i kawałek kodu z gotowym wzorem

to powiedz chociaż, jaki fragment kodu chcesz wyciąć odkąd dokąd

od

wszystko co tam może być możliwe

i param value i itp

// Połączono posty.

dokładnie to to

[/code]
%%[/code]

najprostszy przykład, w tablicy pod indeksem 0 powinno być wszystko wraz z

no niestety to nic nie zwracja

mój skrypt wygląda następująco:

<?

$link = $_GET['link'];

$p = file_get_contents($link);

preg_match('%%', $p, $daj);

print_r($daj);

?>

[/code]

Link do tego to:

http://studio.wp.pl/mid,62987,title,Faj … wideo.html

pytanie, czy file_get_content() prawidłowo wczytuje zawartość strony, sprawdziłeś?

tak, prawidłowo

Trzeba było od razu konkretnie napisać.

btw. że tak się spytam co niby potem z tym kodem chcesz zrobić ? wstawiać na swoją stronę odnośniki ? bo trochę nie widzę sensu takiego zastosowania no chyba ze z jednej konkretnej strony. Generalnie prawie każdy osadza flash-a w inny sposób więc może wyszukuj same nazwy z rozszerzeniem “.swf”

Pozwól, że to zostanie moją tajemnicą co chcę z tym zrobić.

To jak ktoś mi pomoże?

no ta, bo nie szukasz od

Dzięki wielkie, kod działa!

Jeżeli jednak byś nie miał nic przeciwko, to mógłbyś rozbudować. Nie nalegam oczywiście. Już dośc mi pomogliście, ale jeśli jednak,…

Sam go rozbuduj, masz już podany tak duży fragment, że dodanie kolejnych fragmentów nie powinno być zbyt problematyczne nawet jeżeli to dopiero początek przygody z wyrażeniami regularnymi. Wybacz, pomagamy, naprowadzamy na rozwiązania, ale nie odwalamy gotowców :wink:

Ok, wszystko rozumiem.

Jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile: