Wycięcie muzyki z DVD i przeróbka na mp3

Przez jaki program moge to zrobić ? Mam teledyski na DVD i z jednego teledysku chce wyciąć dzwiek i przerobic go na mp3. jets jakis łatwy program służacy do tego? z góry dzieki

Jest taki program, który służy głównie do zrzucania całych płyt DVD do DivX. Nazywa się Gordian Knot:

http://sourceforge.net/projects/gordianknot

Można go wykorzystać do zrzucenia samego dźwięku do formatu Mp3. W pierwszej kolejności konwertuje on dźwięk, a dopiero później zabiera się za obraz (video). Można mu przerwać po obrobieniu dźwięku. Konwersja samej ścieżki audio (5+1) na dobrym komputerze trawa około pół godziny.

Opisy do programu znajdziesz po polsku w Internecie. :slight_smile:

Dzieki za pomoc. Program sciągnąłem i zainstalowałem ale co robic dalej to nie wiem.Jetsem w tym zielony :frowning: nie moge znależć spolszczenia do tej wersji ani żadnej instrukcji. Mógłbys mi wytłumaczyc co mam dokładnie zrobic? Chodzi mi tylko o wyciecie dzwieku z obrazu i przerobienie na mp3. Aha i czy jets wogóle taka możliwosć, bo mi zależy tylko na dzwieku z jednego teledysku, nie chce całej scieżki, ktora jets na DVD. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoze.

a jetaudio nie ma takiej funkcji?