Wycięcie z DVD ścieżek audio

Witam!

Moje pytanie brzmi czy z płyty DVD (gdzie jest VIDEO_TS i AUDIO_TS) idzie wyciąć ścieżki audio. Mam bonusową płytę DVD z różnymi dodatkami w formie niby filmu i jest tam soundtrack z gry, który chciałbym wyciąć i zgrać na płytkę CD Audio(bo to chyba nic nielegalnego). Czy idzie takowe coś zrobić??

Spróbuj za pomocą

:arrow: Pazera Free Audio Extractor 1.3

Kombinowałem, kombinowałem i nie działa. Dam tu jeszcze screena z obrazem katalogu. http://img79.imageshack.us/img79/761/zawartoscdvd.jpg

Zapisz pliki na HDD, a następnie połącz pliki *.vob w jeden pliczek *mpg za pomocą VOB2MPG.

Dopiero potem baw się programem. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie napisz na forum to wymyślimy coś nowego :stuck_out_tongue:

Udało mi się wyciągnąć jedno mp3 ze wszystkimi soundtrackami w jednym, ale program niestety nie umożliwia wyciągnięcia jednej mp3 (jako jednego utworu), ponieważ trzeba kupić wersję pro. Nie ma innych zamiennych programów, które już mi podzielą to ogromne mp3 podczas wyciągania?

Możesz podzielić plik *.mp3 bez dokonywania rekompresji za pomocą bardzo prostego programiku mp3DirectCut

jest on darmowy, posiada wersję pl :stuck_out_tongue:

Dzięki, udało się. Trochę było roboty z poustawianiem czasów, ale opłacało się.