Wyciekanie pamięci w trakcie używania FF 4

Mam taki pytanie odnośnie FF4.11-czy ktoś z was spotkał się z czymś takim.Zaczynam np.Z 4 kartami i na starcie ff bierze powiedzmy ok.200mb po używaniu jakieś 3-4 godziny rośnie do 400mb i ciągle się powiększa.Mój rekord to 0.7 Gb,potem wyłączyłem i zabawa od nowa.Porady o zmniejszeniu poboru ram zrobiłem dawno i guzik nie działa.Mam Win7 i 4 Gb ram.Chodzi mi o to że 2 opery otwarte po 7 kart w sumie razem biorą nie więcej jak 300-320 mb.Jak to w lisku ograniczyć skutecznie.Słucham i czekam na rady.

Czwarta wersja Firefoksa wciąż znajduje się w fazie beta. Możliwe, że wersja, którą używasz ma wyciek pamięci - jeśli uda Ci się zreprodukować błąd, może warto go zgłosić do twórców Firefoksa?

Wiesz nr47 to nie jest błąd to jest ciągłe powiększanie zajętej pamięci przy tej samej ilości kart.To jest tylko kwestia czasu użytkowania.Wiesz próbowałem użyć ,źle użyłem optymalizatora pamięci z WinUtilities w nadziei że to powstrzyma liska.Ale to nic nie dało,dalej sobie rosła zajęta pamięć.Wiem że ff jest beta tylko czemu np.Opera Barracuda nie ma takich zachowań choć ram w operze mam na automat.

Wyciek pamięci jest swego rodzaju błędem w działaniu programu - bo ciągłe zajmowanie pamięci na pewno nie jest pożądaną cechą. Jeśli dana kompilacja Firefoksa, którą masz zainstalowaną posiada wyciek pamięci to nic nie zrobisz - programiści muszą poprawić ten błąd. Jeśli potrafisz ściśle określić kiedy dochodzi do wycieku, warto zgłosić to twórcom Firefoksa, a oni to poprawią. Po to właśnie są wydania beta - aby wykryć jak najwięcej błędów i naprawić je przed stabilnym wydaniem.

Dzięki wszystkim za odpowiedź.