Wyciszone filmy YouTube


(Norbiciat04) #1

Mam nietypowy problem. Filmy które włączam na youtubie są domyślnie ściszone na 0. Muszę za każdym razem ręcznie zwiększyć głośność. Troche to denerwuje, nawet przy przełączaniu filmów na te proponowane, podobne z panelu po prawej. Dzieje się tak od 2 dni. Co próbowałem:

-na początek usunięcie cookies,

-skan Malwarebytes (nic nie wykrył),

-skan HiJackThis (również nic podejrzanego),

-czyszczenie CCleanerem,

Pomyślałem że może to tylko w chrome i racja, w internet explorerze odtwarza normalnie. Jednak reinstal chrome'a nie pomógł (oczywiście z wyczyszczeniem danych po deinstalacji). Również w trybie incognito dźwięk jest ściszony. Nie mam już pomysłów, wstawiam logi OTL:

OTL http://wklej.to/RREn7

Extras http://wklej.to/6bFlM


(Atis) #2

Nie widać infekcji. Odinstaluj Akamai NetSession Interface.


(Bogdan_G) #3

Sprawdź ustawienie głośności klikając na film prawym przyciskiem myszy i wybierając ustawienia adobe flash player. http://prntscr.com/1vipri W razie czego ustaw suwak w prawo. Zatrzymaj i uruchom film. Powinno być głośno.


(Norbiciat04) #4

Odinstalowałem Akamai i próbowałem z tymi ustawieniami ale nie pomogło. Zapomniałem dodać że wtyczkę flash player też wcześniej przeinstalowałem. :frowning:


(Bogdan_G) #5

Gdybyś sam poczytał, posprawdzał w necie, to byś doszedł z pliku extras, że “błąd dla devices/harddisk/dr3 jest zwykle związane z zewnętrznym USB podłączonego device”. Czyżby ten zainstalowany client drukarki, stwarzał problemy? Nie weszła Ci także łatka KB2538243, ale skorzystaj z tej strony, żeby pobrać i zainstalować offline. http://translate.google.pl/translate?hl … safe%3Doff

Masz pakiet nero 11 i mogłeś coś zmienić w ustawieniach w WaveEditor, SoundTrax, czy nawet w Nero Video i teraz jest problem. Do prawidłowego wyświetlania video, przez adobe flash player, jest potrzebny także Shockwave flash player. Zastanawiam się, czy też adobe AIR nie psuje ustawień. Widzę, że nie ma takich aplikacji, jak R-Quick, czy podobne, żeby korzystać z AIR. To środowisko uruchamiania aplikacji.

Do YouTube wystarczające jest Shockwave i flash plugin.


(Atis) #6

Ten problem występuje również u innych użytkowników:

http://productforums.google.com/d/msg/y … BhTPM0q7gJ


(Semtex) #7

Przeniesiono z Bezpieczeństwo.


(andrewi) #8

Potwierdzam, też mam ten problem i to nawet na świeżo postawionym systemie więc to google coś kombinuje. Poza tym miałem do wczoraj też problem z ustawieniem jakości filmu, nie pojawiała się w ogóle taka opcja a filmy były odtwarzane w 144p


(Bogdan_G) #9

U mnie google nic nie kombinuje. Nie ma problemowe z jakością video na YouTube. Mam ustawioną jakość domyślną. Mam ustawione “Zawsze wybieraj jak najlepszą jakość na podstawie szybkości łącza i rozmiaru odtwarzacza”, język polski, kraj Polska i tryb bezpieczny wyłączony.

Globalnie, to trudno się odnieść do problemu, gdy dobrze działa tu, a tam nie. Globalnie, to chyba problem flashowy. Po wersji adobe flash player 10, następne mają jakby więcej atrybutów chronionych. To moje “gdyby” wynika z tego, że wiele jest domyślnych wpisów ustawień systemowych. Tryb chroniony flasha, na pewno nie jest zsynchronizowany z blokowaniem choćby reklam. Reklamy w filmach i na stronie YouTube, blokowane przez adfendera, czy adblocka, czy treści blokowane przez antywirus sieciowy, to tego flash nie może wyświetlać, bo i sam flash player może być blokowany.

Pewnie, że temat ograniczenia trybu bezpiecznego, będzie globalnie pomijany, bo adobe ma w tym interes wprowadzając i rozwijając zabezpieczenia. W masie reklam, często o charakterze agresywnym, zabezpieczenia, to jedno, a drugim jest możliwość korzystania z video, szpikowanego reklamami i w oprawie reklam.


(Norbiciat04) #10

Zrobiłem co mogłem jednak nic się nie zmieniło. Problem sam zniknął kilka dni temu. Ale teraz czasami na początku filmu przez ok 10s nie mam dźwięku. Myślę że to nie była i nie jest wina mojego komputera tylko raczej youtuba.

EDIT: Problem zniknął całkowicie. youtube ciągle coś ‘kombinuje’ wg mnie, stad te problemy.

Temat do zamknięcia.