Wyciszony YouTube

Witam,

Mam pewien problem, po włączeniu filmu na YouTube z automatu jest on wyciszony. problem pojawił sie 1-2 dni temu. Wszelakie wtyczki niedawno aktualizowałem (po aktualizacji wszystko było OK, więc to nie ich wina raczej), sprawdziłem poprzez stronę http://www.mozilla.org/pl/plugincheck/ ,że wtyczki mam sprawne i aktualne. Na problem nie mam pomysłu, przeszukałem internet i zero odpowiedzi. Problem jedynie na trochę ustępuje gdy już jestem na YouTube i nastawie głośność i później wybiorę kolejny film np. z polecanych wtedy głos jest. Po ponownym wejściu na stronę problem jest od nowa… Przeglądarka wyczyszczona, ze wszystkiego, flash player najnowszy… x\

Mam tak samo od 2 dni. U mnie problem występuje w filmikach osadzonych na innych stronach/forach.

wyciszone-filmy-youtube-t548572.html#p3421822

U mnie problem występuje i na filmach osadzonych gdzie indziej (sprawdzałem na facebooku) jak i macierzystej stronie youtube… x\ problem youtube czy raczej coś u mnie?

Proponuję zainstalowanie adobe shockwave player. Są dwa ustawienia dotyczące wyłączenia tryby chronionego odtwarzania filmów. Pierwszy jest tylko na YouTube, podczas uruchomienia dowolnego filmu, na dole, na dole strony. Jest tam opcja wyłączenia trybu chronionego. Video, to nie tylko YouTube, więc można ustawić player flash na wyłączenie trybu chronionego, wszędzie.

Wchodzi się w C/windows/windows32’macromedia/flash/ otwiera się w notatniku plik mms.cfg i poniżej dodaje się wpis ProtectedMode=0 Potem klika się w menu plik i w zapisz.

Zaznaczam, że nigdy nie mam problemów z wyświetlaniem i z trzymaniem ustawień głośności. Tak jest na win7 na laptopie i na pc z XP.

To jest problem globalny na YT, nie po stronie Usera…