Wycofanie zamòwienia w salonie orange

Witam,zamowiłem telefon w sklepie orange mam status Przekazane do realizacji,lecz dowiedzialem sie że to trwa nawet 2tyg. Chce isc do salonu i miec telefon od ręki,ale nie wiem czy moge teraz tak zrobić,czy musze czekać. PS. Mam w orange neostrade i jeden tel. czy w takim wypadku rownież musze zanosic ostatni rachunek?

Każdą umowę można rozwiązać w terminie do 10 dni bez podawania przyczyny.

udzielając porad prawnych należy być precyzyjnym. nie każdą a zawieraną na odległość (internet, telefon etc.).

mmm7mmm ,

udzielając porad prawnych należy być precyzyjnym. nie każdą a zawieraną na odległość (internet, telefon etc.).

Racja, mój błąd. Wszystko zależy jaką się podpisuję umowę. Dlatego zawsze trzeba czytać każdą umowę jaką się podpisuję, nawet te na odległość.

I nie bez powodu napisałem te 10 dni na rozwiązanie umowy. Pracuję w serwisie gdzie klient nawet jak podpiszę umowę i zapłaci, ma prawo w ciągu 10 dni zrezygnować z umowy, bez jakichkolwiek opłat(zwracamy 100% zapłaconej ceny).

Poza tym jak zamawiasz np. w Orange przez internet to raczej to nie będzie 2 tygodnie. Miałem okazje zamawiać przez telefon z orange to była możliwość wyboru dnia dostawy z dokładnością do godziny minimum 2 dni do przodu. Więc myślę że jak zamówiłeś dziś to tak wtorek a maksymalnie środa będziesz miał już telefon :). W Anglii 2x zamawiałem przez formularz internetowy to telefon 2x doszedł pojutrze np. zamawiasz 15 lipca wieczorem i 17 rano już masz paczke :slight_smile: jeszcze cię kurier obudzi jak masz wolny dzień :slight_smile: Pozdro

Średni czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Udając się do salonu pracownik może otrzymać odmowę sprzedaży przy weryfikacji możliwości sprzedażowych (aktywne zamówienie) i nie ma już możliwości anulowania zamówienia. W Twoim przypadku najlepiej zaczekać na kuriera i odebrać przesyłkę.

Pozdrawiam

Marek