Wydajna karta graficzna do 400zł

Cóż więcej mogę dodać? Zależy mi, żeby karta była na tyle wydajna aby gry takie jak Crysis 2 lub Battlefield 3 poszły w wysokich detalach.

Domyślam się, że powiecie, że się nie da kupić karty graficznej za 400 zł, która uciągnie Battlefield 3, więc odpowiadam spokojnie to tylko przykłady :smiley: Aż w tak nowe produkcje nie będę grał :smiley: Chodzi o to abym miał ładną (nie zaje*****) grafikę w grach, które wyszły do połowy tego roku (w ych starszych może być zaje***** :smiley: ).

Proszę nie piszcie postów typu: “dołóż tyle na tą kartę albo tyle na tą” :smiley:

Osobiście myślałem nad:

#nVidia:

  1. GeForce with CUDA GT440 Asus 1GB HDMI&DVI&DSUB (PCI-E) (DDR5)

  2. GeForce with CUDA GTS 450 Gainward 512MB DVI & HDMI (PCI-E) DDR5

  3. GeForce with CUDA GT440 Gigabyte 1GB HDMI&DVI&DSUB (PCI-E) (DDR3)

#ATI:

  1. Radeon 5670 Asus 1GB DVI&HDMI (PCI-E) DDR5

  2. Radeon 6670 XFX 1GB 2xDVI&mHDMI (PCI-E)

Co myślicie ?

P.S. Wszystkie karty graficzne, które mi polecicie muszą być dostępne w Komputroniku!!!

HD6770, ale na full detalach może być ciężko w tej cenie, zależy od procesora :wink: Chyba najlepszy układ w tej cenie, jak jest można wziąć HD5770 bo to to samo

Nic z tego :frowning: Za duża cena niestety nie mogę dołożyć ani grosza a te karty kosztują powyżej 400 zł… Nie kupuję nigdzie indziej niż w Komputroniku, więc proszę sprawdzajcie ceny! Muszę również kupić inne podzespoły więc mam ograniczony budżet…

Co sądzicie o kartach wymienionych w moim pierwszym poście? Która z nich jest najlepsza?

Dlaczego Ci tak na tym komputroniku zależy ;)?

Bo chcę kupić : procesor, dysk twardy zewnętrzny, płytę główną, kartę graficzną, zasilacz, obudowę i RAM w jednej firmie.

Czy to wystarczająco kompletna odpowiedź :smiley: :?:

Może być też Benchmark :smiley:

sebi123456 , czemu uparłeś się na komputronika? Tam jest straszna drożyzna ](*,)

W tej cenie najlepszym wyborem będzie HD6770 http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=10 … 0-4800&w=s

Jednak jeśli chcesz ją kupić w komputroniku to nawet nie szukaj bo tam te karty zaczynają się od 440zł wzyż :x

Poza tym jeśli jeszcze nie kupiłeś zestawu to podaj nam tu budżet, jest wiele DOBRYCH sklepów gdzie składają zestawy i na pewno wyjdzie dużo taniej (w tej samej kwocie pewnie będzie można złożyć coś lepszego)

Dobra widzę, że pytanie o samą kartę graficzną nie ma sensu więc założę nowy temat i dam tu linka jako przekierowanie.

Oto link do tematu, proszę aby chętni, którzy znają się na komputerach weszli i wyrazili swoje zdanie :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/skladak-gier-2500-t466685.html

U mnie śmiga na full bez zacinek. Spec. komputera w podpisie :wink: