Wydajność komputera

Witam. Nasuwają mi się pewne podejrzenia w związku z moim kompterem. Podczas gry w COD 4 mam stale około 75FPSów, lecz czasami spadają mi do 40-50, a nawet do 20 kiedy patrzę na dym. Mój PC to:

Intel Core2 Duo E8200

2x GeForce 8800GT

2GM RAM 800 MHz

Asus P5N-D

Windows Vista

Wersja ForceWare to 175.16.

Czy przyczyną tych problemów, może być nie podłączona jedna wtyczka od zasilacza do karty graficznej? Nie mogę zajrzeć do środka z powodu plomby.To tylko moje podejrzenia. Czekam na porady profesjonalistów. :smiley:

wypadałoby dorzucić trochę RAMu

Z tego co wiem, podczas gry cały RAM nie jest wykorzystany.

raczej to nie wina nie wpiętej wtyczki lecz obciążenia systemu przez inne programy, jeśli chcesz sprawdzić czy na pewno jest wpiętą idź do sklepu gdzie kupowałeś i niech sprawdzą

RAM byłby tylko potrzebny gdyby cały się wykorzystał i by brakowało. :slight_smile:

Jaki zasilacz :wink:

Przekręć procesor

Mam Chiefteca 560W.

a system czysty od wirusów i innych robali?

Czysty. Być może to wina gry/sterów, bo np. w Crysis po odpaleniu benchmarka na very high/ 1280x1024 mam średnio 37-40 FPSów. To dobry wynik?

Dziwne bo ja na moim sprzęcie nigdy nie odnotowałem w CoD4 spadku fsp poniżej 50…

Bardzo dobry. Widać coś nie teges ze sterami i/lub grą.

Kruchy22 , przeczyść pliki i rejestr programem CCleaner, do tego przeinstaluj grę i czy aby na pewno masz włączony tryb SLI?