Wydajność laptopa w grze

Witam.Ostatnio zakupiłem laptopa ASUS X54HY o następujących parametrach: Intel Core i3 2330m 2x2,2Ghz , Radeon 6470M 1GB, 4 GB RAM.

Postanowiłem wypróbować go na grze World of Warcraft,niestety przy dobrych ustawieniach nie radzi sobie z nim rewelacyjnie ( mój poprzedni stacjonar działał dużo lepiej)

Czy jest jakiś sposób na poprawienie osiągów w grze?Proszę o podawanie programów i sposobów na osiągniecie lepszej wydajności w grach.

Czy chłodzenie w tej kwestii ma coś do rzeczy? Laptop nie przegrzewa się.

gBoost powyłącza ci zbędne procesy, usługi, kompozycje i inne. Zawsze to parę procent obciążenia procesora i ramu mniej.

Mam praktycznie wszystko wylaczone poza aplikacja steam i wowem,nadal nie jest rewelacyjnie.Jakas inna propozycja aby poprawic wydajnosc?

Spróbuj obniżyć ustawienia w grze, zmniejsz rozdzielczość.

Wywal śmieci z autostartu, zrób kompleksową “konserwacje” systemu (defragmentacja rejestr, usługi itd.) przełącz lapka w tryb “Wysoka wydajność”, ustaw żeby wraz z startem WoW wyłączały się efekty wizualne systemu - dopiero testuj gry :stuck_out_tongue: A jak nie pomoże to zrób to co napisał rgabrysiak :slight_smile:

Jeżeli masz system z oprogramowaniem od producenta laptopa - to może tutaj siedzieć przyczyna. Producenci lubią dodawać masę niepotrzebnych rzeczy do swojego sprzętu, który zamiast pomaga zamula - w ekstremalnych przypadkach no dosyć mocno. Dlatego warto pozbyć się tego oprogramowania, a jeszcze lepiej by było zainstalować kopię Windowsa bez całego tego zbędnego oprogramowania.