Wydajność mojego laptopa spadła, i to bardzo

@iJuliusz 200+ procesów procka do posprzątania u Kolegi :wink:

1 polubienie

Czyli jakieś procesy mam posprzątać ale jak?

Tak załóż wątek z raportami (w dziale bezpieczeństwo masz przykład). Dyskiem ew. później się zajmiemy, ale najpierw czyszczenie z Juliuszem :wink:

Dział bezpieczeństwa

To co mam zrobić bo nie zrozumiałem

:wink:

1 polubienie

Mam tutaj dać link z chasłem?

Link do strony wklej tutaj a hasło: kliknij na nick iJuliusza na szarym tle, otworzy się okienko, wybierz wiadomość prywatna i jemu :wink: On jest specem od tego.

Spojrzałeś w ogóle jaki to system operacyjny? Taka ilość procesów, to nic przeraźliwego. Nie masz najwidoczniej pojęcia o czym piszesz. Spójrz na mój system, który jest dzisiaj świeżo po instalacji:

Windows 10 tak ma. Nic nadzwyczajnego. Menedżer zadań nie jest tutaj żadną pomocą.

http://wklejto.pl/764338

Ty też :wink:
Przy 8 GB RAM Windows powinien zwykle zajmować do 2 GB, u Ciebie mogą być 4- masz 32 GB RAM… więc bez porównania :wink: Dyskiem twardym cos mieli, procesów jest ponad 200 i to jest nienormalne: ja po 4 latach od instalacji mam 167 teraz widocznych, tyle co Ty.

Prawdopodobnie coś mu w tle siedzi i dlatego niech ktoś doświadczony rzuci okiem :wink:

Ok wysłałem teraz tylko czekać

Wklej jeszcze Addition.txt

czyli nowy link?

tak

http://www.wklejto.pl/764349 to samo chasło

166 procesów po instalacji to istna katorga dla dysku (HDD).
Na dzień dobry 100 procesów to s.h.i.t M$.
Windows 7, 8.1 po instalacji mają około 40.
P.S. Ciekawostka- ile procesów po instalacji ma Win10 32bity?

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\fletr\Downloads
    fixlist.txt (7,8 KB)
    “Plik naprawczy, tylko dla Ciebie, został wykonany w FiRST Editor 1.09b © ijuliusz.pl”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.

Pobrałem i co mam zamienić fixlist z frst bo nie rozumiem

Nie zamienić, tylko umieścić obok, w tym samym miejscu.

1 polubienie