Wydajność mojego PC

Witam !!

Mam problem z grami(m.in fifa 2008) no więc tak patrząc na wymagania gry spełniam je ze spokojem…no ale i tym problem bo żebym mógł grać płynnie ot muszę ustawić rozdzielczośc 640:480 i wszystko na low:(…wiec chyba cośtu nie gra.Mój komp to: Amd Duron 1.8@2.0 Radeon 9550@9600xt,512 ram DDR1,Windows Xp.więc mam do was pytanie co może być przyczyną tak małej wydajnośći PC’ta(jaki podzespół blokuje) Liczę na szybko odpowiedz ;] :smiley:

Mar14cin , proszę popraw tytuł tematu na mówiący konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby, temat poleci do kosza.

Skan antywirami

Przeczyszczenie systemu

Log z HijackThis w dziale Bezpieczeństwo wklej

Powyłączaj aplikacje w tle

Zainstaluj inne sterowniki

sprawdz na tej stronce

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

czy masz wymagania na ta gre

Jaki masz rodzaj pamięci DDR czy SDRAM jeśli sdram to mam ten sam problem po prostu ten rodzaj pamięci jest za wolny i choćbyś nie wiem co zrobił to i tak będzie tak kiepsko działać Fifa

Nie ma Fifa08 na tey stronie…

Mam rodzaj pamięci DDR 1 333mhz

Zaraz spróbuje i na pisze czy jest różnica :cry:

Optymalizacja i otchudzanie Windowsa XP:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Czyli twój komputer spełnia wymagania gry.

Niestety nie pomogło.Używam sterów Omega drivers :?

No wiec nie wiem co może być tym spowodowane

ale mam jakieś przeczucia że za słaby procek :cry:

ja na moim lapkowym celeronie m 1,73 targam fife bez problemu… zainstaluj starsze catalisty.

Jaką wersję poleczasz(polecacie)?? :slight_smile:

poszukaj catalistów sprzed roku :P. nie kupuję radeonów…

aha ;] hehe sorka za głupie pytanie;P

P.S Możę modernizacja kompa pomoże.Bo nowego PC mam zamiar wymienić za rok;).CO bym mógł w nim zmienic Podzespoły pod postem są;)

Jak chcesz pograć w nowe gry to wszystko.

Ile masz kasy?

250zł

Jeśli chodzi o sterowniki to spróbuj zainstalować cataylisty 6.5 powinno się polepszyć, nowsze stery źle działały na radeonach 9550

Ja bym już w tego kompa kasy nie wkładał tylko zbierał na nowego

aaa dzieki :slight_smile: no ale tych sterów nie moge wgrać bo ja jestem o/c wiec ja ją podkreciłęm wiec potrzebował bym z omegi może znasz jakies omegi któe mają catalisty 6.5?