Wydajność procesora do gier


(damian3098) #1

Witam.dlaczego wszędzie pisze że ten procesor się nie nadaje do gier i np fify 15 jak tutaj ma dobre wyniki w grach http://pclab.pl/art54829.html

 

A proceosr to intel pentium g3220 3ghz albo tutaj http://www.purepc.pl/procesory/test_intel_pentium_g3220_jaki_procesor_za_200_zlotych?page=0,9


(Odyniec_Stary) #2

Nadaje się do gier, ale nie wszystkich gier, w tym nie do Fifa 14, która słabo działa na dwurdzeniowych procesorach. Pogódź się z tym i przestań spamować kolejnymi tematami. 


(Longhorn2009) #3

Do gier lepszy będzie i3 4 generacji, niewiele droższy a 4-wątkowy i wydajniejszy przy tym. Są już gry, które na 2 wątkach (i 2 rdzeniach) nie ruszą.


(bart86) #4

Gry mają swoje wymagania minimalne jeśli sprzęt będzie gorszy to nie będzie dało grać i tyle.


(Mr Green Fall) #5

Ci, którzy mają ten procesor nie zajmują się udzielaniem w internecie. Tylko Ci, którzy mają (z pozoru) lepsze sprzęty, wszędzie piszą jak to inne specyfikacje są nic nie warte.


(Odyniec_Stary) #6

Co nie zmienia faktu, że dwa rdzenie + Fifa 15 = brak płynności. Ogólnie dwa rdzenie to dziś mało do gier, i ta sytuacja będzie się pogłębiać.


(Mr Green Fall) #7

Zgadzam się, ale FIFA to nie wszystko, a w internecie można znaleźć naprawdę marne opinie na temat tego procesora.


(Longhorn2009) #8

Ale Far Cry 4 nie odpali. Generalnie procek budżetowy, ale jak się nie ma co się lubi...


(Odyniec_Stary) #9

W Far Cry 4 to jest sztuczne ograniczenie.


(Agatonster) #10

damian3098

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.