Wydajność w Red Dead Redemption 2

Witam mam pytanie dotyczące wydajność w grze Red dead redemption 2 na moim sprzęcie :
-8gb RAM
-gtx 1050 Ti
-Intel Pentium CPU G4560 3.50 GHZ
Bede wdzięczny za każdą odpowiedzi

Twój procesor nie spełnia minimalnych wymagań.

A skąd ma to ktoś wiedzieć, skoro premiera za miesiąc? Minimalnych wymagań nie spełnia Twój procesor, ale to nie oznacza od razu, że gra w ogóle nie będzie działać.

Czekaj na premierę i testy.

Gra jeszcze nie wyszła a już pytania o wydajność?


pewnie spierdzielą grę na premierę, poczekamy z rok na stosowną łatkę.

z tym pentium na pewno będziesz miał niezłe spadki FPS. bo to na pewno będzie miało większe wymagania niż GTA V co do procesora. 6 rdzeni powoli staje się standardem w grach. Na biede pewnie pograsz :slight_smile:

Prawdopodobnie na minimalnych pójdzie, ale na 120% będziesz miał spadki i lagi= gra nie będzie komfortowa.

Nie dzieliłbym skóry na niedźwiedziu.
G4560 ma wydajność tak naprawdę właśnie i5-2500 z minimalnych (może większy stuttering jest zazwyczaj na Pentiumach).
Dosłownie ze dwa przypadki gier w historii były, że CPU 2/4 nie były wspierane, a ponieważ to jednak nadal RAGE, i bez jakiegoś lawinowego wzrostu wymagań względem V, ja bym powiedział, że nie ma się czym martwić, aczkolwiek różnie może być z tą wydajnością, zwłaszcza na GPU AMD, jeśli R* nie wprowadzi choćby DX12 czy Vulcana, co jest bardzo możliwe.
Wtedy na słabszych CPU może być dodatkowo troszkę słabiej.
Tutaj mamy jednak to 1050 Ti i też może jakoś to będzie.
W niektórych miejscach w grze zapewne to GPU nawet czasem będzie wąskim gardłem. Szczególnie w QHD.

1 polubienie