Wydajny komp, a mało fps w cs 1.6

Witam.

Mam taki problem, że w cs 1.6 mam 100-150 fps co mnie nie zadowala, bo gram na DeathRunie. I teraz moje pytanie dlaczego tak jest i jak zwiększyć te fps. Oczywiście wszystkie komendy powpisywane, w AMD catalyst wszystko ustawione na wydajność, ale może o czymś zapomniałem, podpowiedzcie mi. Sprzęt z podpisu :wink:

Dodam, że pisałem z gościem i on ma stałe 250 fps na GF 8600GT, jakimś Athlonie i 4GB ddr2, tak myślałem, że to przez to, że nowsze karty słabiej obsługują starsze DirectX? Hmm co wy na to?

150 fps i jeszcze ci mało ja gram na 40fps i nie narzekam,z reszta powyżej 100 i tak wiekszej róznicy nie widać,sprawdż czy masz wyłączoną synchronizacje pionową,a w cs-a to się najlepiej gra na OpenGL a nie DirectX

A ja zadam takie pytanie - jakie odświeżanie ma Twój monitor?

nie wiem jakie odświeżanie, ale mam taki monitor http://www.lg.com/uk/monitors/lg-M2262DP-tv-monitor

poczytałem trochę i może pomieszam coś z ustawianiami w cs

EDIT: problem rozwiązany: kolega polecił mi wpisanie komendy hud_draw 0 i teraz mam 600fps :slight_smile:

To sprawdź sobie w tym opisie jakie odświeżanie ma Twój monitor, poczytaj za co to odświeżanie jest odpowiedzialne i zobaczysz gdzie te swoje 600 fps możesz sobie wsadzić.

Po pierwsze czy wiesz co to jest “HUD” w grze i o ile jego wyłączenie może zwiększyć fpsy? Po drugie patrz na wypowiedź @Areh’a bo mądrze prawi.

ja nie potrzebuje fps zeby je “widzieć” tylko po to aby się szybciej rozpędzić na DeathRunie :slight_smile: