Wydruk obrazka

Witam. Przerabiałem w Photoshopie stary dyplom swój z zawodów sportowych, bo akurat potrzebowałem wzór czegoś takiego dla kogoś i teraz chciałbym go wydrukować. Problem jest następujący - obrazek zajmuje 350 MB, ma rozdzielczość 10.000x14.000 pikseli, a chciałbym go wydrukowac w taki sposób, żeby nie było żadnych białych miejsc - żeby zająć całą kartkę, ale jak wezmę w photoshopie ustawię drukowanie na całym obszarze kartki to drukuje mi jedynie mały czerwony krzyżyk w lewym górnym rogu kartki, natomiast gdy wezmę drukowanie z marginesami to drukuje zdjęcie bez problemu. Dodam tylko, że muszę mieć zadrukowane 2 strony kartki (z tyłu są informacje o punktach uzyskanych w czasie turnieju). Nie wiem co teraz w sumie zrobić z tym fantem? Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakiś sposób na wydrukowane tego na całym obszarze kartki A4 ?

A czy drukarka, której używasz ma w ogóle możliwość takiego wydruku na 100% powierzchni kartki?

Jeżeli nie, to nic nie zrobisz. Chyba że, obetniesz marginesy po wydruku :slight_smile:

No w sumie szukałem informacji o tym i nie wiem do końca czy drukuje czy nie na całej kartce, ale w sumie u kumpli też zostawiają drukarki margines, więc to co jest u mnie to pewnie jakiegoś rodzaju standard. Czy ma ktoś może pojęcie czy wogóle sa drukarki potrafiące zdrukowac całą stronę ? Może laserówki ?

Rozwiązaniem dla mnie pozostaje juz chyba tylko wydruk na A3 i wycięcie, bo nic innego mi nie przychodzi do głowy…