Wydruk rozbarwień CMYK na atramentówce

Witam

Przeglądałem wydaj mi się dość starannie forum, ale nie znalazłem tego czego szukam, więc może tak się uda?

Otóż chciałbym wydrukować na zwykłej domowej atramentówce dowolne zdjęcie tak, aby na kolejnych czterech kartkach mieć kolejno kanał C, M, Y i K (w kolorze, a nie w szarościach!).

Od razu zaznaczam, że NIE CHCĘ nic z tym dalej robić (typu - przygotowanie do druku w drukarni), potrzebuję TYLKO takich osobnych wydruków.

Udało mi się to jak dotąd wyłącznie w Corelu 12 przy oznaczeniu opcji “drukuj wyciągi barwne w kolorach”. Jednak są one bardzo blade - nie wiem czy to wina drukarki, czy Corela. Corela kiedyś kupiłem, Photoshopa nie mam i nie będę tylko po to kupował, w GIMPie nie znalazłem takiej opcji. Czy jakiś darmowy program umożliwia taki ruch?

Wiem że to bardzo nietypowa potrzeba (na co komu taki wydruk?) więc pewnie mało który program na to pozwala. Tym niemniej będę niezmiernie wdzięczny za ewentualne podpowiedzi.

pozdrawiam

Nie chcesz poprostu zrobić sobie wydruku czterech obrazków? - tj. wypełnionych danym kolorem kartek a4 (najlepiej obrazek 300dpi) - http://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK -

Mogę, choć wydawało mi się że efekt nie będzie identyczny z rozbarwieniami. Ale już sprawdziłem - i faktycznie jest ok.

Dzięki za radę!

pozdrawiam

K