Wydzielanie dysku drugiemu użytkownikowi

Witam, mam mianowicie taki problem że brat wchodzi mi na Komputer, ściąga programy i różne śmieci co nie zbyt dobrze wpływa na pracę jednostki ;).

Chciałbym mu stworzyć na jednym systemie nowego użytkownika z wydzieloną pamięcią z dysku twardego żeby mógł z niej korzystać nie zaśmiecając reszty dysku (różne śmiecie typu przyśpiesz swój komputer, toolbary etc.).

Chodzi mi po prostu o nowy profil na systemie Windows 7 z wydzielonym miejscem na dysku bez dostępu do pozostałej części partycji.

Wiem że można pójść na łatwiznę i gnojkowi założyć hasło na cały komputer ale wtedy zacznie się nieustanne lamentowanie i płacz a bo mój lepszy bo szybszy itd.

Szukałem rozwiązania przy użyciu Google ale nie znalazłem nic sensownego.

Z góry dziękuję za pomoc.

Żeby zrobić to o czym piszesz, brat musiałby mieć oddzielną instalację Windowsa. Osobne konto nic tutaj nie da.

Szkoda :confused:  No nic, mówi się trudno. Chyba mu po prostu założę ograniczonego użytkownika :) 

A może warto rozważyć coś takiego : http://www.cafesuite.pl/index.php?doc=rc_rc ?

Z tą kartą to dobry pomysł :slight_smile: nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje. 

Ta karta to bardzo dobre rozwiązanie. jednak myślę że wystarczy zrobić ograniczone konto bez praw administracyjnych. A co mu będzie potrzeba to ty mu dogrywaj.

Sam stosuję taką metodę.