[WYDZIELONO] Apple pay - ponowne dodawanie karty z banku pko bp

Chodzi o ssanie z wadą wymowy :wink:

1 polubienie

Nie wadą wymowy mój drogi tylko z gwarą :slight_smile:

Z ciekawości - w której to gwarze, po Google nie znajduje nic?

Ach wszech wiedzące Google się nie popisało :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Na to właśnie wygląda, że się nie popisało - więc dzięki Tobie się zaindeksuje. Co to za gwara?

Zobacz ile osób w sieci tego użyło. Wyodrębniło Google na czarno:

Pytałem o “siączenie kogoś”.
PS wpisanie w google “dópa” daje 24.000 wyników.

Siączyć mozna kogoś i coś. Kontekst podobny.

Nadal upieram się, że to wada wymowy :wink:

1 polubienie

Jak pewne zwierzątko z Kubusia Puchatka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No nie bardzo. Może Ci się pomyliło, że ktoś “sączy jad”?

Dobra męczycie mnie już. Dobranoc w tej dyskusji.

Jeśli już to: mięczycie :wink:

Odwal się.

Najpierw kolega ma zwidy na temat irlandzkiej fabryki Asusa, później podaje jakieś dane na temat banków, ale nie potrafi podać ich źródeł. Używa jakiejś gwary, ale nie jest w stanie powiedzieć jakiej. Dziwne to wszystko.

Zniósł byś jajko jakbyś nie skomentował czegoś tutaj??

Wydzieliłem do nowego tematu, bo syf totalny.

@anon59583276 ile jeszcze kont tu założysz zanim nauczysz się, że robienie syfu i rozpoczynanie burd z pyskówkami w Twoim wykonaniu zawsze będzie prowadzić do tego samego? W ogóle nie wyciągasz wniosków tylko smędzisz, że się Ciebie ludzie uczepili, a mimo to w kółko tu zakładasz nowe konta jak dostaniesz mute. Ogarnij się, bo tylko ludziom potrzebującym pomocy utrudniasz rozwiązanie problemu.

Teoretycznie powinieneś mieć totalny zakaz wejścia na forum, ale przynajmniej jest śmiesznie.

2 polubienia

Ciekawe jakbym zgłosił na Policję hejt na mnie an forum i jakby wyszukali wszystkie moje posty i to co wy piszecie czy też by stwierdzili, że ja jestem tu taki okropny, a wy święci jak Jan Paweł II i idealni. Tylko szkoda zachodu na takich jak Ty - moderator, który czuje się, niezniszczalny bo jest moderatorem i jak wszyscy na kogoś raportują to jemu szkoda czasu zastanowić się, ale nie sorry, moderator murem stoi za raportującymi bo im ma dogodzić, a kozła ofiarnego znaleźć na forum prościej niż myślisz.

Nawet administratorzy to olewają bo gdyby się tym zajeli wierzę, że mógłbyś być pierwszym tu zbanowanym moderatorem, który tylko banuje mnie i jeszcze obraża.

Jeszcze raz - jak coś Ci się nie podoba na forum, to droga wolna. Sam z uporem maniaka zakładasz nowe konta, wymyślasz dziwne historie (mitomania), szukasz zwady. Mówiąc wprost: jesteś jednostką aspołeczną, nawet jak się starać nawiązać z Tobą kontakt.

1 polubienie

Wziąłeś pod uwagę, że jest tyle ludzi na świecie i każdy może różnie odebrać to co piszesz, a nie tak jak ty tego chcesz??