[WYDZIELONO] Apple pay - ponowne dodawanie karty z banku pko bp

Garos:
Jak widać Polski Bank nie potrafi nic dlatego nie korzystam z Banku najczęściej atakowanego przez chakerów w sieci.

Garos:
Jak się chcemy czepiać to masz tu literówkę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Sam ją znajdź :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Na Hotzlocie tez jesteś taki upierdliwy jak na forum?

Z ciekawości - co ma do tego wystawca karty i czemu ma się interesować problemem ze strony dostawcy urządzenia?

To bank ma zapewnić działanie prawidłowe usługi, a nie pośrednicy. W Pekao Bank jest podobnie karta wydana rok temu nie chce działać z ApplePAy, a wydana w tym roku nowa, działa. Sprawdzane bo rodzice mają dwie, jedną z tego roku i jedną wydaną rok temu. Może podobnie w PKO BP.

Posiadasz jakies statystyki czy piszesz byle pisać? Chakerzy? Wyjaśnisz kto to taki?

1 polubienie

Ile w ciągu ostatnich 2 lat było ataków na PKO BP, a ile np. na Nest Bank czy ING Bank Śląski czy to na sam bank czy poprzez SPAM czy aplikację mobilną? Jeszcze mBank nie lepszy.

Tak swoją droga przestanę chyba odpowiadać na SPAM w tematach bo się robi okropny syf na forum.

Masz takie dane? Nie sądzę.

Ty w ogóle czytasz co ja piszę, rozumiesz czy ja o chlebie, a ty o maśle?? Bo irytujące są te twoje dogadywanki.

Nie, ja tylko Ci zwracam uwagę, że bardzo nierozsądnie piszesz o niektórych rzeczach - szczególnie, gdy nie masz w tym temacie wiedzy i co najważniejsze miarodajnych danych. Pamiętaj, że duże firmy są uczulone na oczernianie/podawanie informacji wyssanych z palca. Pamiętaj, że za dziecinadę też można ponieść konsekwencje.
Jak jednak masz jakieś ciekawe zestawienie firm audytowych dotyczących bezpieczeństwa poszczególnych banków, to chętnie pewnie wszyscy poczytają.

Te duże firmy siedza na dobreprogramy forum i czekają kto je oczerni tak?

W przypadku, jak rzecz zaczyna być publiczna i wypływa na szerokie wody (jak np. kwestia bezpieczeństwa dużego banku), to szybko odezwą się do Ciebie prawnicy - w najlepszym przypadku tylko z prośbą o sprostowanie. Odpowiadając wprost na Twoje pytanie - tak, wynajęte agencje PR dużych firm cały czas monitorują media w celu gaszenia pożarów.

Który bank Ciebie wynajął, że tak dociekasz i mnie siączysz??

Nie, nikt nie wynajmował, nie ważne :slight_smile: Z innej beczki, kolejny raz piszesz, że “Cię siączę”. Co to oznacza, bo nie znam powiedzenia/gwary?

siączysz nie ciączysz :stuck_out_tongue: Pisze wyżej wyraźnie :stuck_out_tongue:

Poprawiłem. To co oznacza to “siączenie kogoś”?

Przenośnia do siączenia np. krwi przez wampira :stuck_out_tongue: Serio nie znasz słowa siączyć?? :stuck_out_tongue:

Kto robi raport do moderacji i to co za spamowaliśmy do kosza komuś w temacie, a reszta zostaje?? :stuck_out_tongue:

Nie, nie znam, słownik też nie podaje. Po czasie załapałem, że chodzi Ci pewnie o “sączenie”, ale kontekstu “sączyć kogoś” nie znałem.

Można siączyć dziewczynę, ale to temat na +18 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: