[wydzielono]mail.ru inf

(allinblack) #1

problem rozwiązany, dziękuje bardzo :slight_smile:
mam jeszcze pytanie, chociaz nie wiem czy moge tutaj :smiley:
mam nowo kupiony laptop ( uzywany miesiac) za duzo gier i programow nie ma jak bylo widac na logach wyzej a uzycie dysku siega 100 %, ta dioda na laptopie praktycznie caly czas sie swieci, jakies sugestie? wada sprzetu czy to nic powaznego, martwi mnie to …
ewentualnie gdzie zalozyc taki temat?

Jak usunać mail.ru (?) POMOCY
(krystian3w) #2

Spróbuj zaktualizować komputer na 100% z Windows Update, może wtedy zużycie dysku spadnie.

(Piotr1960) #3

Ja usunąłem w bardzo prosty sposób. W harmonogramie (task schedule) znalazłem uruchamianie przeglądarki co 34 minut z adresem. Usunąłem i problem zniknął.

(krystian3w) #4

Acorus by wtedy to usunął w skrypcie naprawiającym do FRST.

(Piotr1960) #5

Skryptowe rozwiązania Acorusa są zbyt skomplikowane dla mojej małej głowy.
Jestem pod wrażeniem, ale wolę łatwiejsze metody.

(Acorus) #6

Przy okazji można usunąć inne śmieci.

(Piotr1960) #7

Przy okazji to można obalić pół litra.

(krystian3w) #8

Bez przesady, że tak trudno stworzyć plik tekstowy i kliknąć w programie napraw.

(Piotr1960) #9

Mam stosować modyfikujące skrypty uzyskane od nieznanych obcych bez uprzedniej
analizy co one robią?

Moja metoda jest prostsza i bezpieczniejsza - usuń jeden oczywisty element w harmonogramie
i tyle. Każdy może to zrobić a jak nie to wnuczek pomoże.

(krystian3w) #10

Jak chcesz, te osoby (Atis / Acorus) Są uprawnione do tworzenia fixlist do FRST.

https://www.fixitpc.pl/topic/23904-frst-tutorial-obsługi-farbar-recovery-scan-tool/ - jakbyś chciał sprawdzać co robią polecenia.

(Radek68) #11

@Piotr1960 proszę nie prowadzić w tym dziale zbędnych dyskusji.

(Piotr1960) #12

Więcej nie będę się wypowiadał. Myślałem, że moje rozwiązanie komuś się przyda. Do widzenia.

(Radek68) #13

To nie o to chodzi, w innych działach nie ma takich ograniczeń i na pewno nic bym nie powiedział. Po prostu ten dział, z racji na swoje znaczenie dla bezpieczeństwa ma swoje reguły i tyle. Jak widzisz nie usunąłem żadnego z Twoich postów, lecz zareagowałem na to:

Atis i Acorus są specjalistami dokładnie wyszczególnionymi w linkowanym przeze mnie temacie i nie są “nieznanymi obcymi”.