[wydzielono]mail.ru inf

problem rozwiązany, dziękuje bardzo :slight_smile:
mam jeszcze pytanie, chociaz nie wiem czy moge tutaj :smiley:
mam nowo kupiony laptop ( uzywany miesiac) za duzo gier i programow nie ma jak bylo widac na logach wyzej a uzycie dysku siega 100 %, ta dioda na laptopie praktycznie caly czas sie swieci, jakies sugestie? wada sprzetu czy to nic powaznego, martwi mnie to …
ewentualnie gdzie zalozyc taki temat?

Spróbuj zaktualizować komputer na 100% z Windows Update, może wtedy zużycie dysku spadnie.

Ja usunąłem w bardzo prosty sposób. W harmonogramie (task schedule) znalazłem uruchamianie przeglądarki co 34 minut z adresem. Usunąłem i problem zniknął.

Acorus by wtedy to usunął w skrypcie naprawiającym do FRST.

Skryptowe rozwiązania Acorusa są zbyt skomplikowane dla mojej małej głowy.
Jestem pod wrażeniem, ale wolę łatwiejsze metody.

Przy okazji można usunąć inne śmieci.

Przy okazji to można obalić pół litra.

Bez przesady, że tak trudno stworzyć plik tekstowy i kliknąć w programie napraw.

Mam stosować modyfikujące skrypty uzyskane od nieznanych obcych bez uprzedniej
analizy co one robią?

Moja metoda jest prostsza i bezpieczniejsza - usuń jeden oczywisty element w harmonogramie
i tyle. Każdy może to zrobić a jak nie to wnuczek pomoże.

Jak chcesz, te osoby (Atis / Acorus) Są uprawnione do tworzenia fixlist do FRST.

https://www.fixitpc.pl/topic/23904-frst-tutorial-obsługi-farbar-recovery-scan-tool/ - jakbyś chciał sprawdzać co robią polecenia.

@Piotr1960 proszę nie prowadzić w tym dziale zbędnych dyskusji.

2 polubienia

Więcej nie będę się wypowiadał. Myślałem, że moje rozwiązanie komuś się przyda. Do widzenia.

To nie o to chodzi, w innych działach nie ma takich ograniczeń i na pewno nic bym nie powiedział. Po prostu ten dział, z racji na swoje znaczenie dla bezpieczeństwa ma swoje reguły i tyle. Jak widzisz nie usunąłem żadnego z Twoich postów, lecz zareagowałem na to:

Atis i Acorus są specjalistami dokładnie wyszczególnionymi w linkowanym przeze mnie temacie i nie są “nieznanymi obcymi”.

1 polubienie