Wyeksportowanie i zaimportowanie sterowników między komputerami

[tll;dr - czym najlepiej w Windows 10 wyeksportować i potem zaimportować sterowniki na identycznej maszynie?]

 

Witam serdecznie. Mam dość nietypową (?) sytuację. z 250 identycznych maszyn pod Windows 7: HP RP7 7800 [EPOS] z dodtykowym ekranem. Z różnych przyczyn robimy upgrade do W10 (z W7), nie za bardzo możliwa jest obecnie czysta instalacja. Wszystko działa, tylko pojawia się problem - wybiórczo przestaje działać ekran dotykowy… Niby identyczne komputery, identyczne zestawy peryferyjne, płyta główa itd. ot, taki psikus. Problem zgłaszany do HP, wiedzą o tym, pracują nad sterownikiem (te z W 8.1 instalowane w trybie zgodności też nie dają rezulatutu). Oficjalnie więc ekran nie jest wspierany w W10. Śmieszy jednak, że w części (losowo) maszyn działa bez problemu. Jako że kończy się czas na “darmowy” upgrade, chcę to pchnąć.

Czym najlepiej wyeksportować wszystkie sterowniki z działającej maszyny i zaimportować do takiej niedziałającej maszyny? Tak, żeby nadpisało obecne sterowniki, wpisy w rejestrze itd. Chcę przetestować, czy to może być rozwiązaniem.

Np Double driver