"Wygasająca" umowa w Play i przejście do innej sieci

Witam,

Mam pytanie do bardziej zorientowanych. Otóż podpisałem kiedyś umowę z Play w MIXturze30 z telefonem na 2 lata. Chciałem sprawdzić kiedy ta umowa wygaśnie a tu mi pokazało, że do końca umowy zostało 335 zł. Doładowuje trochę częściej telefon niż raz za 30 zł na miesiąc, dlatego z pewnością tą kwotę doładuje przed faktycznym końcem umowy.

I teraz moje pytanie czy jak już te 335 zł doładuję na konto to mimo, że będę miał jeszcze teoretycznie tą umowę będę mógł się starać przenieść swój numer do innej sieci np. Plusa czy Orange? Czy będę musiał tak czy siak odczekać. I czy wogóle tamte sieci mają taką możliwość, żebym do nich przeszedł z numerem z Play MIXtura?

co do przejścia numeru o nie wiem ale na 99% umowa cie bd nadal zobowiazywała bo jak ładujesz 2x w mieśiącu ti i tak liczy ci sie tylko te 1 ladowanie poprostu przez 2 lata musisz kupować za 30zł karte.

nie prawda !!

Dobra czyli, żebym dobrze zrozumiał.

Jak już doładuję za tą pozostałą kwotę mogę iść do Playa rozwiązać umowę i przenieść się do Play Fresh.

A potem z tego Play Fresh do innej sieci.

Dobrze ja myślę?

dokładnie

Ile ja się nachodzę, jeszcze pewnie gdzieś w punkcie Playa się obrażą, że chcę od nich odejść i będę miał niemiłą umowę. Zawsze mnie to zastanawiało jak to powiedzieć, że chce się odejść, ale w sumie co ich to powinno obchodzić.

TAK :wink: tylko wykorzystaj najpierw kasę bo przejdą na konto promocyjne ważne 30 dni