Wygaszacze flash lite do komórki

Macie obsługę flash lite w komórce? Jeśli tak to mam dla was paczkę z 15 wygaszaczami w technologi flash lite specjalnie pod telefony komórkowe. :]

We ferie trochę mi się nudziło więc postanowiłem, że spróbuje zrobić własny wygaszacz we flashu. Trochę się pomęczyłem, ale efekt myślę, że jest przyzwoity.

Wygaszacze flash pokazują wam stan baterii procentowo (lewy górny róg wygaszacza) oraz siłę zasięgu (prawy górny róg).

W centralnej części wygaszacza znajduje się zegar 24 godzinny, a pod nim dokładna data.

Wygaszacze testowałem na telefonach nokia6300, nokia5200, N73.

Tutaj jest paczka z wygaszaczami które przygotowałem http://www.divshare.com/download/4034933-14b

Może jak znajdę czas to zrobię jakieś wygaszacze z większą ilością bajerów. :slight_smile:

Piszcie czy wam działają i jaki macie model telefonu.

PS: Jeśli chcecie to możecie wygaszacze dowolnie rozsyłać. :wink:

Jeśli macie jakieś fajne wygaszacze flash to możecie tutaj zapodać linka do paczek. :stuck_out_tongue:

Mam 5200 all black i działają, tylko z tym jest problem. Otóż te dwie linijki: bateria i zasięg zachodzą na siebie w centralnej części i jest mało czytelne. A tak to ok =D>

Zachodzi ponieważ za małą rozdzielczość ma wyświetlacza. A wygaszacze przygotowałem o wymiarach 240x320.

Jak będzie zapotrzebowanie to mogę zrobić o mniejszej rozdzielczości. :wink:

Ej mam prośbę zrób do 128x160 albo napisz jak w ogóle się robi te wygaszacze we flashu bo w necie nie znalazłem acha i fajnie by było gdyby nie wyświetlało wciąż “Battery:-1%” i “signal:-1%” a tak to fajne tylko żebyś zrobił to w 128x160 px pliska

Za wyświetlanie stanu baterii i siły zasięgu odpowiadają funkcje Flash Lite 1.1 ActionScript które same pobierają te dane z telefonu. Jeśli widzisz “Battery:-1%” i “signal:-1%” to znaczy że widocznie aplikacja flash nie może pobrać tych danych. Jaki masz telefon?

Jeśli znajdę czas to zrobię parę wygaszaczy pod rozdzielczość 128x160.

======

EDIT

Przygotowałem nowe wygaszacze 240x320. Tutaj macie link do paczki zawierającej 19 wygaszaczy flash.

http://www.divshare.com/download/4408136-b27