Wygląd Mac OSX Tiger pod gnome

Dzieki temu tutkowi mozesz zmienic wygląd gnome w kazdej dystrybucji, nie tylko ubuntu, do wygladu Mac OSX Tiger

Po pierwsze mylisz pojęcia, bo jak coś to to mozemy nazwać Toturial. A pozatym mało efektowne to w praktyce.

http://www.gnome-look.org/content/show. … tent=13548

Tujest styl do MAC OS X pod Gnome :?

Mało efektywne? U mnie wyglada ladnie…O co chodzi ci z tym slowem tutorial.

No i co ze jest? :roll: A umiesz go zainstalowac? Wszyskie dodatkowe ikonki, czcionki itp? Bo jestem przekonany ze tak tylko bijesz piane ,

Bardzo Ciekawe ziom, ale u mnie to pieknie dziala. Na dole masz 3 linki do sciagniecia, zainstalowalem i dziala jak ma. Chcesz screena?? I kto tu " bije piane" :x

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 15:51

Jakby co to dla tych co niewiedzą:

Theme i ikony przenosicie nad okno motywow, potem wybieracie Theme, i wchodzicie w szczegóły motywów, tam wybieracie też ten motyw, i motzw ikon które ściągneliście.

Tyle. Ktoś ma tu chyba zły dzień.

Aaaa myslalem ze tego nie instalowales tylko tak rzuciles linkiem, w takim razie przepraszam. Chodzi o to, ze aby miec calkowicie wierną kopie Mac OSX pod gnome, trzeba sie troche nagimnastykowac, a w tym tutorialu jest w miare przejzyscie opisane.

Osobiście jak “bawiłem” się zmianą wyglądu w gnome wolałem:

Splash Screen + motyw + ikony + kursory. Obecnie GNOME nie używam, czekam na E17 :-).

Nie ma problemo :stuck_out_tongue: :wink:

docamon Ciekawa kombinacja. Szczególnie ikony i kursory.