Wygląd obudowy

Cześć,mam zamiar sobie zmienić wygląd obudowy,zastanawiałem się nad kupnem obudowy,ale te ciekawe są dość drogie,i postanowiłem sam zmienić wygląd starej,tylko nie wiem od czego się zabrać ?. Chciał bym ja przemalować na czarny kolor tylko nie wiem czym ? Prosze was o pomoc, jak zmienić wygląd starej obudowy na atrakcyjny.

lepikiem najlepiej a później na to papę … :roll:

PS

jeśli powierzchnia obudowy jest lekko chropowata to możesz wziąć najpierw zrobić podkład z bezbarwnego sprayu a później gotowy kolor czarny.

lepik…papa ?! O co chodzi :stuck_out_tongue: I ile to kosztuje ?

po pierwsze.

daj zdjęcie obudowy, żeby było wiadomo na czym "stoimy’

co możesz dodać?

  1. chłodzenie, wszelakiego typu wentylatory, najlepiej z diodami.

  2. przełącznik do tych wentylatorów, też z diodami

  3. jak nie masz, możesz założyć okno w ścianie bocznej.

  4. może jakiś panel kontrolny?

wszystko jest kwestią wyobraźni :slight_smile: no i kasy :confused:

Na początek rozbierasz ją na czynniki pierwsze

Spray do ręki. 1 warstwa np. kolor czarny marunesz całą rame razem ze środkiem oraz boki na ten sam lub inny kolor. Później bezparwym pokrywasz całą powierzchnie. Idziesz z bokiem obudowy do jakiegoś zakładu / obi / castoramy i powiedz żeby wycieli ci jakieś okno

Kupujesz plexi później z tym też sie udaj do zakładu żeby ci wywiercili dziury i zamontowali chyba że sam umiesz.

Na koniec oklejenie wnętrza matami i wsadzienie 1 katody i jakoś będzie zawsze lepiej wyglądać

po 1 nie moge zrobic zdjecia obudowy bo nie mam czym :cry:

po 2 chciał bym przerobic obudowe jak naj taniej bo nie mam zabardzo kasy a chciał bym sobie choć troche przerobić

po 3 kupił bym nową tylko te fajne są dość drogie (może dla innych są tanie ale dla mnie drogie) :cry:

Podaj ile możesz przeznaczyć kasy, masz jakieś narzędzia ( wyrzynarka ? ) itp ?

daniel105

Zobacz jaki to model obudowy ? Albo poszukaj na necie, może gdzieś jest taka sama obudowa jak ty masz albo podobna (chodzi o zdjęcie). Będzie nam łatwiej :wink:

Głównie chodzi mi aby zmienić przedni panel

wiertarki i wyrzynarki i takie różne mam :slight_smile:

a gdzie sie sprawdza model obudowy ?

dodam że ta obudowa ma 5 lat, odrazu z nią był zasilacz megabajt,

moja jest podobna do tej tylko nie posiada z przodu orgialnego usb i wejscia na głosniki, ale sam sobie dorobiłem :lol:

http://www.megabajt.com.pl/Item.aspx?Gr … AKOBU09967

hmmm, ja to proponowałbym zrobić elewację… i na jeden kawałek styropianu 5 kołków bo przy 4 to tynk się osypuje i środek wypukla… no i wokół przycisków marmolit, najlepiej jakiś drobny… no i proponowałbym żeby to robił jakiś fachowiec…

widzę że poczucie humoru sprzyja :smiley: :mrgreen:

Nie wiem czy dadzą radę, bo jezeli Twoja obudowa jest taka pancerna jak moja, z zubożonego uranu, i ma pancerz wielowarstwowy (oparty na brytyjskim projekcie Chobham) to nie wiem czy coś dadzą… do dziury na kołek to będzie c4 potrzebne… conajmniej! :roll: