Wyglad okna

(Kamaetna) #1

mam problemik z wygladem okna ,klikam na moj komputer i po lewej stronie powinnam miec zadania a pokazuja mi sie foldery ktore widze w glownym oknie .nie moge tego ustawic dopiero jak zamkne pasek zadan to mi sie pokazuje kombinuje i nic

(Bunio) #2

Widok/Pasek eksploratora/ i pozmieniaj :slight_smile:

tylko że to nie jest chyba na stałe

(Kamaetna) #3

zgadles - to tylko dziaja w chwili obecnej a po ponownym restarcje wszystko wraca do widoku folderow pomysl co jeszcze mozna zmienic bo ja juz wszystkie opcje zastosowalam i nic z tego

(Bartlomiej Kwiatkowski) #4

nie wiem dokładnie o jakie zadania chodzi, ale jeśli chcesz ustawić tam na stałe sposób wyświetlania, to ustaw tak jak ci pasuje, a potem wejdź w: menu narzędzia -> opcje folderów -> widok -> i tu kliknij na przycisk "Zastosuj do wszystkich folderów".

(Kamaetna) #5

nie stety to nic nie pomoglo.a problem to lezyw tym ze po wejsciu na moj komputer ,ekran jest podzieliny ,po lewej stronie jest wyswietlone foldery po ich kliknieciu znikaja i pokazuje sie zadania systemowe i pare innych rzeczy chcialabym aby na stale wygladalo tak okno a nie pokazywalo mi foldery bo ja foldery to widze w glownym oknie.