Wyglad okna

mam problemik z wygladem okna ,klikam na moj komputer i po lewej stronie powinnam miec zadania a pokazuja mi sie foldery ktore widze w glownym oknie .nie moge tego ustawic dopiero jak zamkne pasek zadan to mi sie pokazuje kombinuje i nic

Widok/Pasek eksploratora/ i pozmieniaj :slight_smile:

tylko że to nie jest chyba na stałe

zgadles - to tylko dziaja w chwili obecnej a po ponownym restarcje wszystko wraca do widoku folderow pomysl co jeszcze mozna zmienic bo ja juz wszystkie opcje zastosowalam i nic z tego

nie wiem dokładnie o jakie zadania chodzi, ale jeśli chcesz ustawić tam na stałe sposób wyświetlania, to ustaw tak jak ci pasuje, a potem wejdź w: menu narzędzia -> opcje folderów -> widok -> i tu kliknij na przycisk “Zastosuj do wszystkich folderów”.

nie stety to nic nie pomoglo.a problem to lezyw tym ze po wejsciu na moj komputer ,ekran jest podzieliny ,po lewej stronie jest wyswietlone foldery po ich kliknieciu znikaja i pokazuje sie zadania systemowe i pare innych rzeczy chcialabym aby na stale wygladalo tak okno a nie pokazywalo mi foldery bo ja foldery to widze w glownym oknie.