Wygląd VISTY :)

(Dziobson) #1

Witam !

Najpierw prosze spojrzeć na to : http://www.wincustomize.com/Preview.aspx?Source=iyiniyin/wb/5297.jpg

A teraz powiem tak : Udało mi sie już za pomocą WindowBlinds zainstalować wygląd okien z Visty, teraz ściągam Icon packagera żeby zainstalować wszystkie ikony z Visty, i mam takie zapytanie. Czy jest jakiś program który mógłby umożliwić zastosowanie takiego układu wnętrza okna jaki jest w Viście, mianowicie elementy okna na górze, a pasek poczny na dole ? da sie tak zrobić czy nie bardzo ?? Prosze o jakieś sugestie :slight_smile:

(El Presidento) #2

http://crystalxp.zerackiel.net/bricopac ... spirat.php

A nie lepiej zainstalowac to :roll:

Ja mam to i wielu innych uzytkowników i polecam nic nie obciąza i bardzo ladnie to wygląda :wink:

(system) #3

Jak masz 512 MB Ramu to możesz tak mówić, ale jeśli ktoś ma 256 lub mniej to jest po prostu kaszana. :frowning: Chyba, że powyłączasz niektóre bajery, ale wtedy to będzie tylko sam styl.

(El Presidento) #4

Nie zgodze sie z tobą. Program ten podmienia pliki systemowe i nie ma mowy o jakim kolwiek zwolnieni kompa. Wrecz przeciwnie ja odczułem przyspieszenie podczas uruchamiania.

:wink:

(Krzysieknd2) #5

Troszkę przesadziłeś. Ja mam 256DDRAM i Vista Ispirant chodzi mi bardzo płynnie :wink:

(Mutsumi) #6

W pełni się zgadzam z ZENEK ROLNIK... Paczka jest Free... a WindowBlinds jest płatne.... a tak pozatym bardzo ładnie wygląda i nie wymaga praktycznie konfiguracji....

a o to muj pulpit ---->

--- http://img386.imageshack.us/my.php?imag ... sta1an.jpg

a to wygląd przykładowego okienka ----->

--- http://img89.imageshack.us/my.php?image ... ta12rs.jpg

(Kamillo Voids) #7

a moglibyście napisać jak wam sie chce które pliki zamienia i który plik jest od czego bo ja wiem tylko tyle że shell32.dll jest od ikon! !!

(Mutsumi) #8

hmm.... ta "paczka" podmieninia całą powłokę systemu... tak więc plików jest od cholery :roll: :roll: :roll: ale jak już mówiłam ze szczerego serca polecam Vista inspirat... aha i masz pewność że ta paczka nie uszkodzi ci systemu.... :smiley: :smiley: :smiley:

(Kamillo Voids) #9

no właśnie sie zakończył proces instalacji vista inspirat 1.1 obadamy pogadamy! !!

(Mutsumi) #10

Nie... raczej nie ma takiej możliwości.... pasek zadań jest zintegrowany ze schematem "VISTA" a tak na marginesie to się cieszę że ci się podoba... u mnie wszyscy znajomi już mają..... :smiley: :smiley: :smiley:

(Dziobson) #11

No No ! Widze prawdziwą dyskucje :stuck_out_tongue: Co prawda rózni sie ten vista inspirat 1.1 od tego shemata który chciałem zainstalowac, no ale cóz....narazie mi wystarczy :slight_smile: przynajmniej na razie :wink: Wszystko by było pięknie i ślicznie jakby tylko okienka wyglądały tak jak w tym shemacie który chciałem zainstalować :frowning: No ale nie mozna mieć w życiu wszystkiego :stuck_out_tongue: pozatym jak zainstalowałem tamten to jak chciałem zmienić opis w GG to miałem bład aplikacji LOL :smiley: a teraz nie mam.....tak czy siak DZIĘKI RolniczQ :slight_smile:

(Ozzi91) #12

a mozna zmienic czcionke? bo w adresie w ff mam nieczytelna czcionke...

(El Presidento) #13

Tak...

PPM-Własciwosci-Wygład-Czionka :slight_smile:

(Nexciek) #14

Ja sciągnęłem tą paczkę, zainstalowałem i wszystko chodi ok oprócz ikon. Kiedy zmieniam ikonki na te z visty otrzymuje ikonki z XP (chodzi mi o te ikoni z pliku shel32.dll)

(Pzontek) #15

robisz tak:

Właściwości Ekranu->Wygląd->Efekty zaznaczyłem:

Użyj dużych ikon

i się pojawi a potem znów zmieniasz na małe i wszystko jest już dobrze :wink:

(Nexciek) #16

Dzięki juz dziala ok

(Marcinb677) #17

Szkoda ze ja nie moge zainstalowac tego stylu visty :frowning: juz wczesniej instalowalem ale mi kompa zwalnialo i musialem odinstalowac :cry: a tak mi sie ten styl podobal :frowning:

(El Presidento) #18

Mozesz skorzytsac z programu Windows Blind i skorzystac ze skórki Visty. Program zabieram raptem 2 mb pamieci co nie zwonil zbytnio ci systemu :slight_smile:

(Admin) #19

Mi wszystko działa ok, oprócz tego że nia mam na górze tego panelu gdzie jest Mój komputer itd. Jak ktoś wie jak go dodacniech się odezwie. Pozdrawiam

(:: MARIO ::) #20

nop, ja rowniez bym wywalił ten syf u góry pulpitu :smiley: peszy mnie :stuck_out_tongue:

pozatym, da sie jakos polprzezroczyste tabelki okien zrobic?