Wygładzanie krawędzi nie działa

Witam.

Tak jak w temacie nie działa mi wygładzanie krawędzi w żadnej grze- nawet takim staruszku jak diablo 2

Moja karta graficzna to Geforce GTS 450. Mam ją gdzieś od miesiąca prędzej miałem Geforce 8600 GT i wygładzanie działało dobrze.

Oczywiście moja obecna karta jest o wiele lepsza od poprzedniej(mogę teraz grać w gry o których wtedy to mogłem tylko pomarzyć)

ale wygładzanie nie działa. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki z strony Nvidi. Pomocy!!

Przypadkiem w sterowniku nie masz globalnie wyłączonego AA?

Nie, w panelu sterowania Nvidia ustawiłem wszystko na maxa :?

Chyba że można ustawić gdzieś indziej

A masz ustawione, że ustawienia sterowników “nadpisywały” ustawienia gier? W jakiej grze Ci nie działa AA?

AA nie działa mi praktycznie w żadnej grze z tych które mam zainstalowane:

-Call of duty MW 3

-Borderlands(tu bym zaznaczył że nie jest źle, ale to chyba przez to że gra ma specyficzną grafikę)

-Diablo 2

-Dragon Age

A gdzie mogę ustawić to nadpisywanie się sterowników? Może tylko wydaje mi się że mam dobrze ustawione bardzo bym prosił o jakieś screeny jak to ma być.

W panelu Nvidi ustaw -Wyreguluj ustawienia obrazu… > Użyj ustawień aplikacji 3D > zastosuj -z poziomu gry dostosuj AA.

Ok zrobiłem tak jak napisałeś ale nic to nie dało nadal wszystko tak samo

10671547.jpg

Spróbuj tak .Zaznacz “stosuj preferencje użytkownika” > ustaw suwak po środku > zastosuj > następnie ustaw znowu "użyj ustawień aplikacji > zastosuj.

Zrobione ale zmian żadnych nie widać :frowning:

nnntp.jpg

ja bym tak odinstalował, zainstalował sterowniki odnowa albo w grach ustawił wygładzanie tekstur…

Spróbuj odinstalować sterowniki od 3D Vision (o ile nie korzystasz)

W grach mam ustawione wszystko co tylko jest dostępne na maxa

Odinstalowałem to 3D Vision i nie pomogło :frowning:

Zostawiłem tylko to:

53016705.jpg

Dodane 24.01.2012 (Wt) 15:12

Hm ma ktoś jakiś pomysł co mam zrobić? :slight_smile:

Dodane 28.01.2012 (So) 15:38

Ponawiam prośbę