Wygodne dokanałówki do 250zł

Cześć Wam!

Chciałem się was zapytać jakie słuchawki (dokanałowe) możecie polecić do ipod nano 3g :slight_smile:

Niestety, ale kilka miesięcy temu poradziliście mi kupno NuForce NE-600X… po 60min grania L słuchawki robiła się głucha… Wymieniałem słuchawki z 3 razy i cały czas ten sam problem… Sklep oddał mi pieniądze i teraz chce kupić wreszcie jakieś porządne słuchawki :slight_smile:

Sporo biegam, i zależny mi aby słuchawki były maksymalnie wygodne. Te nuforce niestety takie nie były… już po 10min zaczęły mi wypadać z uszów… Pamiętam jaki moje 1 słuchawki dokanałowe trzymały się rewelacyjnie! raz włożone zostawały na godzinę w uszach… Były to chyba Creativy jakieś.

Zależy mi też na trwałości kabla, jego grubości… Fajnie jakby miał płaską wtyczkę… Ponoć są one trwalsze… chodź szczerze mówiąc nie mogę tego ocenić…

Przeszukując sieć moim faworytem jest SoundMAGIC PL50 i JAYS 3

Testy testami, ale chciałbym też dowiedzieć się jakie Wy słuchawki możecie mi polecić… Cena? niech będzie max 250zł

AKG K321. Ja je miałem 2,5 roku. Kable kilka razy został “wcięty” w ekspres kurtki i było gites. Całe posrkęcane leżały też w plecaku albo w kieszeni i nic.Przy okzji fajnie grają jak to AKG. Mój braciak w tym czasie testował Denony, ale nie pamiętam jaki model konkretnie.