Wygrana licencja

Witam wygrałem licencje w konkursie Dp , teraz pytanko mam z oficjalnej strony ściągnąć wersje demo i wpisać kod i zmieni się na premium tak ?

Możesz ściągnąć ze strony AVG jak i z vortalu dobreprogramy.pl. Wpisujesz swój klucz który wygrałeś w konkursie i masz roczną pełną wersję AVG Internet Security 2012.

Cześć :slight_smile:

Ja też wygrałam tę licencję ale ponieważ mam aktualnie program ESET z licencją jeszcze ważną do marca 2013 r. to nie wiem czy z zainstalowaniem AVG mogę poczekać do tego czasu i jak długo będzie liczył się ten roczny okres ważności.

Bardzo proszę o odpowiedź i dziekuję :slight_smile:

Licencja jest od rejestracji ważna przez rok(od dnia rejestracji)

Dziękuję bardzo za odpowiedź :slight_smile:

Czyli mogę poczekać z rejestracją licencji, do momentu kiedy będzie mi potrzebna? Nie wygaśnie w niedługim czasie?

Vulpik , a czytałeś co napisał Gutek, czy potrzeba przetłumaczyć z polskiego na nasze ??

Przeczytałem co Gutek napisał i nie jest to równoznaczne z odpowiedzią na moje pytanie. Wiem, że od rejestracji jest przez rok, ale chodzi mi o to, czy nie ma ograniczonego czasu na rejestrację.

Okres licencji zaczyna być liczony od momentu zarejestrowania i aktywowania pakietu.

teraz będzie Ok chyba :smiley: